500-900 TL'ye gamepad önerisi

Dediğiniz kriterlere uygun Rampage'nin R707 modeli var. Biraz da nasıl oyunlar oynayacağınıza bağlı. Eğer, 2D oyunlar oynayacaksanız herhangi bir bluetooth gamepad size sorun yaşatmayacaktır ama nişan almayı gerektiren veya araba süreceğiniz oyunlar oynayacaksanız, size hassas analoglar ve tetikler gerekir. Bu bütçede bluetooth ve hassas analoglara, tetiklere sahip oyun kolu bulmak biraz zor ama bluetooth bağlantıdan vazgeçip kablolu gamepad düşünürseniz güzel modeller var elbette.

@Bontonus bende var hâlâ kullanıyorum PC üzerinden hollow Knight, Dead Cells, death's door ve Stardew Valley oyunlarında kullandım kablolu olarak hiçbir sorun yok sitede ne yazıyorsa aynısı öneririm kablosuz olarak da tablet üzerinden Stardew Valley oynadım hiçbir sorun gecikme vb. yok ölü bölge sorunu da yok ayrıca bu forumda incelemesi de mevcut yeni hesap açıp alın 2 haftaya gelir tahmini. Ürün: 65.94RON 61% OFF|Wireless Controller For Nintendo Switch Oled Console Pro Gamepad With 600mah Rechargeable Battery Programmable Turbo Function - Gamepads - AliExpress

Fiyatı uygun ama yanına kablosuz sağlıyıcı almam gerekiyor diğeri ile arasında kaldım.
Çünkü FIFA23, pes21 oynuyoruz ve kablosuz ile PC'den oynamak istiyorum.

Dediğiniz kriterlere uygun Rampage'nin R707 modeli var. Biraz da nasıl oyunlar oynayacağınıza bağlı. Eğer, 2D oyunlar oynayacaksanız herhangi bir Bluetooth gamepad size sorun yaşatmayacaktır ama nişan almayı gerektiren veya araba süreceğiniz oyunlar oynayacaksanız, size hassas analoglar ve tetikler gerekir. Bu bütçede Bluetooth ve hassas analoglara, tetiklere sahip oyun kolu bulmak biraz zor ama Bluetooth bağlantıdan vazgeçip kablolu gamepad düşünürseniz güzel modeller var elbette.

RDR2 gibi oyunları klavye ile fareden oynamayı tercih ediyorum. FIFA gibi oyunlar oynamak için gamepad istiyorum kablosuz olması da benim için önemli.

Fiyatı uygun ama yanına kablosuz sağlıyıcı almam gerekiyor diğeri ile arasında kaldım.
Çünkü FIFA23, pes21 oynuyoruz ve kablosuz ile PC'den oynamak istiyorum.

RDR2 gibi oyunları klavye ile fareden oynamayı tercih ediyorum. FIFA gibi oyunlar oynamak için gamepad istiyorum kablosuz olması da benim için önemli.
Anakartınızda Bluetooth varsa alın sorunsuz kullanırsınız ama yoksa da yanında uzun bir şarj kablosu geliyor onunla sorunsuz kullanırsınız ben iki türlü de kullandım iki türlü de rahatsız etmiyor ama illa kablosuz istiyorsanız ve PC desteklemiyorsa 8bit modellerine bakın.

@Bontonus bende var hâlâ kullanıyorum PC üzerinden Hollow Knight, Dead Cells, Death's Door ve Stardew Valley oyunlarında kullandım kablolu olarak hiçbir sorun yok sitede ne yazıyorsa aynısı öneririm kablosuz olarakda Tablet üzerinden Stardew Valley oynadım hiçbir sorun gecikme vb. yok ölü bölge sorunu da yok ayrıca bu forumda incelemesi de mevcut yeni hesap açıp alın 2 haftaya gelir tahmini. Ürün: 65.94RON 61% OFF|Wireless Controller For Nintendo Switch Oled Console Pro Gamepad With 600mah Rechargeable Battery Programmable Turbo Function - Gamepads - AliExpress
Hocam fiyatı 1200'den 295'e düşmüş olarak görüyorum 250 TL vergiyle beraber 546 TL oluyor. Gerçekten normal fiyatı 1200 TL ve gerçekten bu kadar indirime düşmüş mü yoksa siz aldığınızda da 295 TL miydi?

@clickclakbum Hocam ben 351 liraya falan aldım ama vergiyle kaça geldi hatırlamıyorum ama şu anki 500 küsür fiyatına değer yeni hesap ile alın ihtiyacınız varsa ve bütçeniz 500 TL civarı ise öneririm.

@clickclakbum Hocam ben 351 liraya falan aldım ama vergiyle kaça geldi hatırlamıyorum ama şu anki 500 küsür fiyatına değer yeni hesap ile alın ihtiyacınız varsa ve bütçeniz 500 TL civarı ise öneririm.
Hocam peki şuna ne diyorsunuz?
Orjinal mi değil mi bilmiyorum fakat iki bin lira fiyattan beş yüze düşmüş, garip geldi. Sanırım çakma.

@clickclakbum Orijinal XBOX kolu değil hocam ve oradaki indirimleri pek önemsemeyin 500 lira bandında o benim attığımı tercih edebilirsiniz hocam kendimde kullanıyorum memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı