500 Dolara İşlemci + Anakart Tavsiyesi

Ben de Ryzen kullanıyorum. İyi ki de almışım diyorum. Intel'e aynı performans için o kadar para vermem. Neden vereyim ki?
Nereden biliyorsun Intel’le aynı performansı verdiğini sizler ancak cinebenc testlerine bakarsınız, ancak çoklu çekirdeğe bakarsınız, sanırsın piyasadaki tüm oyunlar çoklu çekirdek üzerine kuruluyor, açın bir kere de şu oyun testlerine bakın, ben sizi ozaman görürüm. Gerçi o videoları da yalan diyorsunuz, o da ayrı bir sorun 😂

Nereden biliyorsun Intel’le aynı performansı verdiğini sizler ancak cinebenc testlerine bakarsınız, ancak çoklu çekirdeğe bakarsınız, sanırsın piyasadaki tüm oyunlar çoklu çekirdek üzerine kuruluyor, açın bir kere de şu oyun testlerine bakın, ben sizi ozaman görürüm. Gerçi o videoları da yalan diyorsunuz, o da ayrı bir sorun 😂
Ryzen 3000 serisinin oyun testlerine bakar mısın dostum? Ayrıca komik olan ne var? Ben videolara yalan falan mı dedim? Ne saçmalıyorsun anlamadım.

Render gibi yüksek işlemci gerektirecek şeyler yapacaksanız kesinlikle AMD alın. Yok benim işim olmaz sadece oyun oynarım derseniz Intel alın.
Hah ağzına sağlık be güzel kardeşim, benim de anlatmak istediğim bu zaten. İş için render için vs bu işlerle uğraşan insanlar gitsin AMD alsın, ama sadece ben bilgisayarı oyun amaçlı kullanacığım diyorsa İntel al için rahat olsun bu kadar basit. 😊

Hah ağzına sağlık be güzel kardeşim, benim de anlatmak istediğim bu zaten. İş için render için vs bu işlerle uğraşan insanlar gitsin AMD alsın, ama sadece ben bilgisayarı oyun amaçlı kullanacığım diyorsa İntel al için rahat olsun bu kadar basit. 😊
Kardeşim benim sorumun cevabı ne oldu? Ryzen 3000 serisi oyunda ne yapmış?
Render gibi yüksek işlemci gerektirecek şeyler yapacaksanız kesinlikle AMD alın. Yok benim işim olmaz sadece oyun oynarım derseniz Intel alın.
Ryzen oyun konusunda da Intel'in ensesinde şuan haberiniz olsun. Hatta geçtiği de oluyor.

Kardeşim benim sorumun cevabı ne oldu? Ryzen 3000 serisi oyunda ne yapmış?

Ryzen oyun konusunda da Intel'in ensesinde şuan haberiniz olsun. Hatta geçtiği de oluyor.
Belli oluyor daha 9900K geçemiyor gelmiş burda bana hava yapıyor, senin gibi bilgisiz ve cahil insanlarla uğraşmak gerçekten çok zor, 2 gün sonra AMD ısınıyor, yok ben oyunlar da takılma yaşıyorum diye konu açarsan hiç şaşmam.

Belli oluyor daha 9900K geçemiyor gelmiş burda bana hava yapıyor, senin gibi bilgisiz ve cahil insanlarla uğraşmak gerçekten çok zor, 2 gün sonra AMD ısınıyor, yok ben oyunlar da takılma yaşıyorum diye konu açarsan hiç şaşmam.
9900K ne kadar haberin var mı senin? Cahil sensin, adam gibi konuşuyoruz burada. Adam gibi kasa al ulan o zaman. Kasanın hava sirkülasyonunu sağlanıyorsunuz. Sonra AMD ısınıyor diyorsunuz. Aynen kardeşim Intel buz gibi.
Hâlâ AMD ısınıyor diyen geri kafalısın. Intel al sen umrumda değil. 2300'e 9900K bul susacağım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı