500 Euro sistem toplama

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda Almanya'ya taşınacağımdan dolayı sıfırdan bir bilgisayar toplamak istiyorum. Sistem için bütçem 500 Euro ama 800 Euro'ya kadar çıkabilirim. Nvidia ekran kartlı olsun yeter. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
800 euro olursa bütçen sinerji'den hazır toplama bilgisayarları kesinlikle önerebilirim. Belli bir isim vermiyorum çünkü çoğu isteğe hitap eden çeşitler var bi bak derim. İyi yolculuklar bu arada.

800 euro olursa bütçen sinerji'den hazır toplama bilgisayarları kesinlikle önerebilirim. Belli bir isim vermiyorum çünkü çoğu isteğe hitap eden çeşitler var bi bak derim. İyi yolculuklar bu arada.
Sinerji'deki kasalar baktım. Açıkca söyleyebilirim ki bu fikir kafama bayağı bir yattı. Yorumun ve iyi dileklerin için teşekkür ediyorum. Ama tek bir sorunum var. Sinerji Almanya'ya kargo yolluyor mu?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı