500 GB HDD alınır mı?

EldrithcWraith

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Selamlar, 1 sene önce 128 GB SSD aldım ve hiç mutlu değilim, hiçbir oyun yükleyemiyorum. 500 GB HDD'lere kaldım, fakat eski HDD'im Valorant gibi oyunlarda oyun başladıktan 1-2 dakika sonra girdiği için aynı problem yaşanır diye korkuyorum. Yeni HDD kullanırken yine aynı problem yaşanır mı?

Selamlar, 1 sene önce 128 GB SSD aldım ve hiç mutlu değilim, hiçbir oyun yükleyemiyorum. 500 GB HDD'lere kaldım, fakat eski HDD'im Valorant gibi oyunlarda oyun başladıktan 1-2 dakika sonra girdiği için aynı problem yaşanır diye korkuyorum. Yeni HDD kullanırken yine aynı problem yaşanır mı?

HDD'den HDD'ye fark eder ama ben hala yaşadığım için söylüyorum bu devirde asla HDD alınmaz alınırsa da 240 SSD 240 HDD alınır bazı Windows ve bazı oyunları SSD diğer şeyleri HDD'ye kurulur kendim de yaşadım o Valorant geç girme sorununu rezalet bir şey.

HDD'den HDD'ye fark eder ama ben hala yaşadığım için söylüyorum bu devirde asla HDD alınmaz alınırsa da 240 SSD 240 HDD alınır bazı Windows ve bazı oyunları SSD diğer şeyleri HDD'ye kurulur kendim de yaşadım o Valorant geç girme sorununu rezalet bir şey.
240 SSD'ler 500 TL olmuş, problem orda zaten. Yoksa direk SSD alırım.

Eğer yeni alacağınız HDD de 500 GB ise büyük ihtimalle sorun yaşarsınız, 500 GB HDD'lerin üretimi artık yok. Size yenilenmiş ürün gönderilecek. Bütçenizi arttırıp bu seçeneklere göz atın.

Eğer yeni alacağınız HDD de 500 GB ise büyük ihtimalle sorun yaşarsınız, 500 GB HDD'lerin üretimi artık yok. Size yenilenmiş ürün gönderilecek. Bütçenizi arttırıp bu seçeneklere göz atın.
Tam olarak bunu soruyordum işte, geç girme problemi yaşanır mı?
Cevap için teşekkür ederim.

SSD ve HDD'ler FPS'e doğrudan katkı sağlamaz.
SSD sorununuzu çözecektir. Anakartiniz ve bütçeniz uygunsa m2 SSD iyi bir seçim olacaktır.

Ya da
FPS aramıyorum, yeterince var. Çok geç açılmasından korkuyorum.

Anakartım eski olduğundan M.2 SSD açmayacaktır. Uygun fiyatlı bir SSD var mı piyasada?
Evet sizin için yazmadım. @EREN SATAR arkadaşın attığı linklerdeki HDD'ler kaliteli işinizi görecektir.
Keşke imkan olsada Windows dışında oyunlarıda SSD'ye kurabilseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı