500 GB HDD alınır mı?

Phreak

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 480 GB SSD'ye sahibim ama yeterli değil GTA 5 bile 111 GB iken diğer oyunları nasıl indireceğimi bilmiyorum vallaha her neyse sorum şu 500 GB HDD alınır mı? Sadece oyun için istiyorum yardımcı olur musunuz?

Çok pahalı be hocam :( 350 falan olsa direkt alırımda neyse ben araştırayım teşekkür ederim.

Şu anda iş görebilecek ucuz HDD'lerden birisi. 350 TL'ye bulmak zor. Bu HDD'yi 1 yıl önce 380 TL'ye almıştım ben :(

Merhaba 480 GB SSD'ye sahibim ama yeterli değil GTA 5 bile 111 GB iken diğer oyunları nasıl indireceğimi bilmiyorum vallaha her neyse sorum şu 500 GB HDD alınır mı? Sadece oyun için istiyorum yardımcı olur musunuz?

Oyun için alınır diğer oyunları rahatlıkla indirebilirsiniz.

500 gb şu zaman için yetersiz kalıyor maalesef. Eğer bütçe artırabilirseniz yukarı da denildiği gibi bende 1Tb öneririm. Bende var ve 1,5-2 yıldır hala dolmadı. Cidden iş görüyor. Biraz para koymadığın için üzülmeni istemem.

Kesinlikle 1TB öneririm hocam. Şahsen 1TB kullanıyorum, 1TB bile yetersiz kalıyor; Forza, GTA, RDR2, BF, FIFA derken çok az yerim kalıyor.

Hocam bunu alacağım karar verdim ama HDD bağlamak için bir kabloya ihtiyacımız varmış sanırım nedir o?

SATA kablosu. Kasanızın içine bakın boşta fazladan SATA kablosu vardır.

1 TB alsan daha iyi olabilir ama hard disk alirken kac RPM olduguna bak, yuksek RPM daha hizli veri yazmana yarar.

Geri
Yukarı