500 GB SATA SSD önerisi

Bütçe
1000

MRainb0w

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-10105F - 16GB Ram - 1660Ti
Şu an bu piyasada fiyatını hak edecek beni pişman etmeyecek ve yormayacak bir SATA SSD arıyorum. Artık güncel kullandığım M2 SSD'nin depolama alanı yeterli gelmemeye başladı. Çoğunlukla oyun depolayacağım.

Bütçem ise ortalama 1.000 TL civarı diyebilirim. 480/500GB SSD'ler bu fiyatta diye biliyorum.

SanDisk Ultra vardı 1700 TL olmuş.

Bunlar sorunlu değil mi bir konuda sorunlu olduğunu görmüştüm.

SanDisk Ultra vardı 1700 TL olmuş.
Hocam M2 olarak da Kioxia kullanıyorum ve çok memnunum. Aynı performansı SATA'dan alabilir miyim? Sorun yaşatır mı?

Hocam M.2 olarak da Kioxia kullanıyorum ve çok memnunum. Aynı performansı SATA'dan alabilir miyim? Sorun yaşatır mı?

Sorun yaşatmaz ancak hız konusunda M.2 ile SATA arasında fark var tabikii. Aynı hızda çalışmazlar ama üzmez merak etme normal bir SATA SSD gibi çalışır.

Sorun yaşatmaz ancak hız konusunda M.2 ile SATA arasında fark var tabikii. Aynı hızda çalışmazlar ama üzmez merak etme normal bir SATA SSD gibi çalışır.
Anladım hocam ben de onu sormuştum zaten. M2 performansı beklemiyorum bana kaliteli bir SATA SSD performansını versin yeter. Çok teşekkürler.

@Kaan Diktaş Hocam kutu içeriğinden ayrı olarak bir SATA kablosu çıkmıyor diye gördüm videolarda. SATA kablosu önerir misiniz acaba?

Son düzenleme:
Anladım hocam ben de onu sormuştum zaten. M.2 performansı beklemiyorum bana kaliteli bir SATA SSD performansını versin yeter. Çok teşekkürler.

@Kaan Diktaş Hocam kutu içeriğinden ayrı olarak bir SATA kablosu çıkmıyor diye gördüm videolarda. SATA kablosu önerir misiniz acaba?

Maalesef o konu hakkında bir öneri yapamam bende ilk gördüğüm SATA kablosunu almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı