500 GB'lik HDD'yi 240 GB SSD'ye Klonlama

Parzival

Kilopat
Yer
Krypton
Daha fazla  
Meslek
Köle
Arkadaşlar merhaba. 500 GB'lık HDD'den aldığım 240 GB'lık SDD'ye Klonlama yapacağım. Sadece C'yi klonlayacağım ama daha sonra HDD'de C'yi silip içersinde zaten var olan D'ye aktarmak istiyorum. Yani iki diski birlikte taktığımda C ve D olarak gözüksün istiyorum. Mümkün müdür? Mümkün ise nasıl bir yol izlemem gerekir?

Bunun için Casper yazılımının 10 günlük deneme sürümünü kullanabilir veya satın alabilirsiniz.
Casper Trial Edition Download | Casper hard disk drive cloning software provides complete PC backup protection | Future Systems Solutions

SSD’yi sata portuna bağlayarak C diskini klonyayıp, HDD’den C diskini silip D ile birleştirebilirsiniz.

Ama direkt SSD’ye temiz Windows 10 kurulumu yapmanızı tavsiye ediyorum.

Bende aynısı istiyorum ama oturduğum bölgede internet hızı çok yavaş. O kadar program ve oyunu yedekleyemem. Tavsiyeniz için teşekkürler.
AOMEI Backupper programı olmaz mı?

Bende aynısı istiyorum ama oturduğum bölgede internet hızı çok yavaş. O kadar program ve oyunu yedekleyemem. Tavsiyeniz için teşekkürler.
AOMEI Backupper programı olmaz mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Beratttss Aynı rehbere bakıp yapmaya çalışıyorum zaten. Yinede teşekkürler.
hata.JPG

Bu hatayı alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
@Berhan Kanbur Kardeşim şimdi ben böyle yaptım klonladım. ama bilgisayarım böyle gözüküyor ve Minitool'dan HDD'min C bölümünü nasıl D'ye ekleyeceğimi bilmiyorum. Yardım eder misin?

Dik.JPG

bilgissayarım.JPG

@Silinen üye yardım eder misin?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı