500 ila 1500 ₺ arası Android telefon önerisi

Alperen Uçar

Kilopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar 500TL ila 1500TL arası bi Android telefon arıyorum benim için önemli olan özellikler:
Stabil bir kamerası olmalı ve ayrıntıları iyi çekip güzel odaklanmalı
Sesi güçlü olmalı (Hoparlör, kulaklık)
İnce bir tasarım.
Benim için bu üçü önce gelir arkadaşlar marka düşkünlüğüm yoktur ancak ASUS, LG gibi markalara güveniyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

Evet arkadaşlar 500TL ila 1500TL arası bi Android telefon arıyorum benim için önemli olan özellikler:
Stabil bir kamerası olmalı ve ayrıntıları iyi çekip güzel odaklanmalı
Sesi güçlü olmalı (Hoparlör, kulaklık)
İnce bir tasarım.
Benim için bu üçü önce gelir arkadaşlar marka düşkünlüğüm yoktur ancak ASUS, LG gibi markalara güveniyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.
M4 Aqua aldım memnunum. Öneririm.

2000TL'nin üstüne çıkma şansın olsaydı eğer kamera konusunda Samsung Note 5 ve Samsung S6 serisini önerirdim. Bu fiyatlarda HTC tam ideal olacaktır diye düşünüyorum. Kamerası olsun, kaliteli sesi olsun -ki bende M9 var hiç bir cihaza değişmem kulaklık ile dinlediğim müziği. Tasarımı olsun, tam sana ideal diye düşünüyorum.

Her şeyden önce benim sana tek önerim ve kendim pişmanlık yaşadığım bir durum olarak, hiç sıfır alma derim. Sonradan çok pişman olursun. Şuanda fiyatı 2000TL küsur olan HTC M9'un 2. el fiyatları 700-900 civarı. Aynı şekilde HTC M8'in de öyle. İstersen sahibinden'e gir bak. HTC'nin 2.ellerinde çok uçuk bir fiyat düşüşü var. Ben şuan ki telefonumdan gayet memnunum ama keşke 2.ellerine baksaydım diye kafamı duvarlara vuruyorum, en az 1000TL yanıma kar kalırdı. 1-2 gün kullanılmış olsalar dahi fiyatları çok düşük. Dediğim gibi dostum tekrar altını çize çize söylüyorum krizi fırsata çevir ve bu şansı kaçırma derim.

Son düzenleme:
Zenfone 3 bekleyebilirsin. Ses konusunda bir şey diyemeyeceğim ancak kamerası bence çok başarılı ve oldukça ince. 250$ fiyat etiketi vergi ile 1000₺ + olacaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı