500 Lira Kablosuz Fare Önerisi

• Konuyu başlatan 190E
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 465
Bütçe
500

190E

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Uzun süre G102 kullandım. Kablosuz kullanmak istiyorum. Basilisk X aldım ancak iade edeceğim çok fazla kötü yorum okudum korkuttu beni iyice. Aklımda G304 var ama farklı bir önerisi olan var mı diye danışmak istedim.

Basilisk X aldım ancak iade edeceğim çok fazla kötü yorum okudum korkuttu beni iyice.
Okuduğunuz kötü yorumlar nedir? Ürünün hepsiburada değerlendirmesi 508 yorumda 5 üzerinden 4.7.
1646837619434.png
Gayet olumlu. Forumda kullanıp memnun olan kullanıcılarda vardı.

Eki Görüntüle 1326805
kötü yorum yok gibime geldi ama siz bilirsiniz
Okuduğunuz kötü yorumlar nedir? Ürünün hepsiburada değerlendirmesi 508 yorumda 5 üzerinden 4.7. Eki Görüntüle 1326801Gayet olumlu. Forumda kullanıp memnun olan kullanıcılarda vardı.
Bizim forumdaki bu mousela ilgili yorumlarda gecikme var sağ tık çalışmamaya başladı baş parmağı koyduğumuz yer temizlenmiyor gibi yorumlar vardı ondan bahsettim. Elimdeki ürünü neden kötüleyeyim yoksa.

Bizim forumdaki bu fareyle ilgili yorumlarda gecikme var sağ tık çalışmamaya başladı baş parmağı koyduğumuz yer temizlenmiyor gibi yorumlar vardı ondan bahsettim. Elimdeki ürünü neden kötüleyeyim yoksa.

Önce elinize alıp deneyin sonra iade hakkınız var.

Bizim forumdaki bu mousela ilgili yorumlarda gecikme var sağ tık çalışmamaya başladı baş parmağı koyduğumuz yer temizlenmiyor gibi yorumlar vardı ondan bahsettim. Elimdeki ürünü neden kötüleyeyim yoksa.
rtings.com'daki incelemesine göre g102'nin daha güncel versiyonu olan g203 ile aynı tıklama gecikmesine sahip bir fare. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı