500 Liraya Kadar Klavye Önerisi

BigSmoke

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bütçem maksimum 500 ancak ne kadar az olursa elbette o kadar iyi olur. Klavyeden öncelikli beklentim dayanıklı olması, sonra sırasıyla mekanik olması, bileklik olması ve son olarak ışıklı mışıklı bir şey olması. Sipariş vermeyeceğim nakit alacağım ona göre mağazalardan önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem maksimum 500 ancak ne kadar az olursa elbette o kadar iyi olur. Klavyeden öncelikli beklentim dayanıklı olması, sonra sırasıyla mekanik olması, bileklik olması ve son olarak ışıklı mışıklı bir şey olması. Sipariş vermeyeceğim nakit alacağım ona göre mağazalardan önerirseniz sevinirim.
LOGITECH G413 Mekanik Keyboard + Çanta Hediyeli
Çantayı sat veya kullan.

Tavsiyeler arasında G413 ve Alloy Elite arasında kaldım, sunacağınız önerilere hala açığım arkadaşlar.

Tavsiyeler arasında G413 ve Alloy Elite arasında kaldım, sunacağınız önerilere hala açığım arkadaşlar.
G413 o fiyata değmez. Bilek desteği, medya tuşları ve Cherry MX olmasıyla Alloy Elite hem daha avantajlı hem de daha ucuz.

Sharkoon marka hakkına hiçbir bilgim yok, daha önce hiç kullanmadım aydınlatabilir misiniz biraz?

Ayrıca 500'den ne kadar az olsa o kadar iyidir arkadaşlar :ıslık:.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı