500 liraya kadar sessiz Gaming klavye önerisi

LydiaTeyze

Decapat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Akademisyen
Arkadaşlar merhabalar,

İşim dolayısıyla güç içerisinde klavye ve Mouse'yi çok kullanıyorum ve ara ara oyun oynuyorum. Tıkırtı sesleri bir süreden sonra rahatsız edici hale geliyor. Bu nedenle her iki donanımımı da yenilemeye karar verdim. Mouse'yi İtopya indiriminden 279 liraya SteelSeries Rival 3 aldım. Aslında her iki parça için toplamda 700 lira ayırmıştım ama 100 lira civarı daha çıkabilirim.

Sizlerden sessiz, oyuncu klavyesi önerisi talep ediyorum. Mekanik olmayabilir (mekanikler çok ses çıkarıyor), tuş takımı sert olmasın ses yapmasın yeterlidir. 500 liraya (+100) kadar çıkabilirim. Takip ettiğim klavyeyinin linkini bırakıyorum. Harici ve daha iyisi olarak gördüğünüz varsa paylaşırsanız çok sevinirim. İyi forumlar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 2 yıl K55 kullandım çok memnun kaldım. Ama toz ve yiyecek kırıntısı çok kolay girebildiğinden çok temizlik istiyor. 2-3 ayda temizlememe rağmen 1.5 yıl sonra tuş hissiyatı bozuldu biraz. Ama başka arızası yok hala taş gibi duruyor. Bilek desteği var.
Cynosa V2 Chroma'yı da düşünebilirsin, RGB'si daha iyi K55 RGB Pro'ya göre ama bilek desteği yok.

Ben 2 yıl K55 kullandım çok memnun kaldım. Ama toz ve yiyecek kırıntısı çok kolay girebildiğinden çok temizlik istiyor. 2-3 ayda temizlememe rağmen 1.5 yıl sonra tuş hissiyatı bozuldu biraz. Ama başka arızası yok hala taş gibi duruyor. Bilek desteği var.
Cynosa V2 Chroma'yı da düşünebilirsin, RGB'si daha iyi K55 RGB Pro'ya göre ama bilek desteği yok.

Tuş soyulmasi var. Kendim kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı