500₺ nasıl değerlendirilebilir?

Bence de güzel birkaç (max 3 çıkar zaten) yemek göm. Dolara bassan kaç dolar alacan, hisse alsan piyasa bi' acayip, kıyafet desen LC Waikiki anca alırsın...
Hiçbirşey. Kulaklık ve kılıf alabilirsiniz dediğiniz gibi JBL in kablolu kulaklıkları vardı yanlış hatırlamıyorsam o civarlara bakabilirsiniz.
Hocam LCW'ye bile yetemiyor maalesef. Ben ailem üstünü tamamlamasın diyorum. Kendim bir şey alayım diyorum ama yetmiyor maalesef. En kötü 500 ben 500 ailem verir ortalama bir kulaklık alırım. Aklımda bir anlığına canlanan ufak fikirler yok olmazsa belki çoktan parayı yok etmiştim ama Allah'tan aklımda kalmıyor bir şey.

Hocam LCW'ye bile yetemiyor maalesef. Ben ailem üstünü tamamlamasın diyorum. Kendim bir şey alayım diyorum ama yetmiyor maalesef. En kötü 500 ben 500 ailem verir ortalama bir kulaklık alırım. Aklımda bir anlığına canlanan ufak fikirler yok olmazsa belki çoktan parayı yok etmiştim ama Allah'tan aklımda kalmıyor bir şey.
Yeelight 1SE akıllı ampul düşünürmüsünüz? Ne alaka diyeceksiniz fakat akıllı ev ekosistemi için çok iyi olabilir. Yada meross ikili akıllı priz.

Yeelight 1SE akıllı ampul düşünürmüsünüz? Ne alaka diyeceksiniz fakat akıllı ev ekosistemi için çok iyi olabilir. Yada meross ikili akıllı priz.
Hocam ikili prize ihtiyacım yok ama ampul güzel geldi. Odama takarsam ortam çok güzel olur. Biraz görsel bulabilseydim daha da incelerdim fakat pek bulamadım. Son kararım da ya bir kulaklık ya da bu ampulü alırım. Bir de yanına babama tesbih alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı