500 TL 16 GB RAM Önerisi

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Merhaba arkadaşlar. B450 Tomahawk Max anakartım için 8x2 16 GB RAM arıyorum. Bütçem 500 TL. Bu bütçe ile alınabilecek en iyi RAM nedir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1570914362826.png

Şunu da atayım dün geceki incehesap indirimlerinde 190 liraya verdiler 3000 mhz cl16 rami bir sonraki cuma gene indirimler olacak ram olacağının garantisi yok ama istersen bir bekle onu

Bu kadar beklemişsin 11.11'i ya da Kara Cuma indirimlerine kadar sabret. 50 - 100₺ kâr edersin.

Eki Görüntüle 447638
Şunu da atayım dün geceki incehesap indirimlerinde 190 liraya verdiler 3000 mhz cl16 rami bir sonraki cuma gene indirimler olacak ram olacağının garantisi yok ama istersen bir bekle onu
Anakart arıyordum eski anakartım B450M S2H’idi almam tekrar dedim. B450 Mortar arıyordum ucuza. Bir baktım 369₺ olmuş ve 1 tane kalmış. Hemen kredi kartıma uçak gibi gidip aldım. Bir sonra ki indirimi bekliyorum düşerse bir şeyler, yeni sistemden aldığım üründen iade edicem ince hesaptan gelen ucuz ürünü kullanıcam.

Anakart arıyordum eski anakartım B450M S2H’idi almam tekrar dedim. B450 Mortar arıyordum ucuza. Bir baktım 369₺ olmuş ve 1 tane kalmış. Hemen kredi kartıma uçak gibi gidip aldım. Bir sonra ki indirimi bekliyorum düşerse bir şeyler, yeni sistemden aldığım üründen iade edicem ince hesaptan gelen ucuz ürünü kullanıcam.
Ben de fark ettiğimde ürünlerin neredeyse hepsi bitmişti. Ama çok iyi indirimler yapmışlar. İhtiyacı olmayanın bile alası geliyor. Bir sonraki hafta bakalım neler olacak?

Eki Görüntüle 447638
Şunu da atayım dün geceki incehesap indirimlerinde 190 liraya verdiler. 3000 MHZ CL16 rami bir sonraki cuma gene indirimler olacak. Ram olacağının garantisi yok ama istersen bir bekle onu.
Evet hocam bu indirimlerden haberim yoktu. Ram için bekleyeceğim. İnşallah yine güzel fiyatlar olur. Bu arada monitörün fiyatı çok iyiymiş ya.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı