500 TL 7.1 Kulaklık Önerisi

Shory

Kilopat
Daha fazla  
Yeni bir bilgisayar alacağım, kulaklığım biraz kötü o yüzden yeni bir kulaklık alacağım. HyperX Cloud II almayı düşünüyorum güzel midir? Uzun kullanımda kulakları acıtır mı? 7.1 iyi mi?
Eğer kulaklık kötüyse hangi kulaklığı önerirsiniz?
Bütçe: 500 (belki biraz daha aşabilirim).

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu fiyata çok güzel ses kasabileceğim bir kulaklık arıyorum arkadaşlar lütfen önerilerinizi esirgemeyin.

Bu fiyata 7.1 ben de arıyorum.
Cloud 2 eski bir kulaklık ve pubg ile ilgili uğultu sorunlarını okuduğum andan itibaren düşünmüyorum.Anakart b360m ne önerirsiniz ?
Güzel mikrofonu olmaısnı da isterim :)

Void pro kullanıyorum memnunum. Ancak razer kraken 7.1 v2 çok övülüyor. Arctis surround performansı iyi değil deniliyor. 7.1 çok boğuk diyenler var.Kullanmadım bilemiyorum.

Arctis 5 al. Nedenini bu konuya bakarak anlayabilirsin:

Arctis 5 Nasıldır?

Lütfen Razer'dan ve övülmesinden bahsetmeyin. 3 senedir Razer Kraken kullanıyorum ve her takışımda kulaklarım zonkluyor o nedenle yeni kulaklık alacağım. Razer'ın kulaklıkları (özelliklede tüm Kraken serisi) konfor açısından berbat, performans ise fiyatına değmiyor. Razer sadece adı olan bir firma.
Ayrıca malzeme kaliteside çöp denebilecek seviyede. Arkadaşımda vardı küçük bir darbede koptu. Arctis serisindeki boğukluk dedikleri 3'te sanal olduğundan diye biliyorum ama stereo'dan 7.1'e geçiş sırasında alışkanlıkların etkisiyle olabilir.

Arctis stereosu çok güzel, ama surround benim için ön planda. Void pro kullanıyorum şu an ve biraz bass yoğunluğu olsun istiyorum o yüzden kraken 7.1 v2 ye geçmeyi düsünüyorum. V1 modelleri gerçekten sorunlu ama v2 cok yüksek puanlar alıyor incelemelerde. Razer fanı değilim, Arctis 3 değil Arctis 5 aynı şeyi yaşayan arkadaşım var. G35 gibi eski bir kulaklıktan sonra bile surround performansını beğenmedik.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı