500 TL 90x40 mouse pad önerisi

Bütçe
500

Wexlane

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kendime klavyeme yakışan 90x40 mouse pad arıyorum. Aşağıya klavyenin görselini bıraktım siz ne önerirsiniz? Bütçem 500 TL.

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    37,2 KB · Görüntüleme: 35
Klasse Pro için fiyat performans ürünü diyenler var ama kendim bizzat kullanmadım. Ben de almayı düşünüyorum alırsanız eğer bilgilendirirseniz sevinirim.

Klasse Pro için fiyat performans ürünü diyenler var ama kendim bizzat kullanmadım. Ben de almayı düşünüyorum alırsanız eğer bilgilendirirseniz sevinirim.

Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Fiyatına göre kalitesi çok iyi. Baskı ve kumaş kalitesi, sağlam dikişler, kaygan yüzey vs. derken bu fiyata bana göre rakipsiz. Mouse kontrolü çok iyi, güzel kayıyor. Masaya da tam oturuyor herhangi bir kayma, kabarma vs. yok.

Arkadaşlar kendime klavyeme yakışan 90x40 mouse pad arıyorum. Aşağıya klavyenin görselini bıraktım siz ne önerirsiniz? Bütçem 500 TL.
Exellion hocamın attığı linkten tasarımlara bak beğendiğini al ama açık renk tercih etmemeye çalış bence. Japon dalgası aldım fakat hem çalışma masası olarakta kullandığım için çok kiri belli ediyor. Koyu tercih et.

Şunu öneririm. Amazon.com.tr

Ben klasse Pro'yu kullanıyorum fakat daha fazla para verip daha kaliteli mal almanız yanındayım (kötü değil ama iyi de değil) sol tarafındaki dikişleri attı. Alınır alınmaz değil.

Benim yüzümden de olabilir benim de vardır bir 6 ay klavye oraya sürtüp duruyor küçük bir noktada dikiş attı kullanıma engel değil.

Geri
Yukarı