500 TL akıllı telefon tavsiyesi

Bütçe
500 TL

ogingsan

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar pek oyun oynayan biri değilim telefonun öyle süper oyun oynatmasına gerek yok WhatsApp ve Instagram gibi yerlere girse yeter internet için yani sadece başka 1 olay yok bu fiyata bulmak mümkün mü? Çok para harcamak istemiyorum boyut fark etmez ama küçük ele, avuca, cebe girerse daha iyi olur.

Arkadaşlar pek oyun oynayan biri değilim telefonun öyle süper oyun oynatmasına gerek yok WhatsApp ve Instagram gibi yerlere girse yeter internet için yani sadece başka 1 olay yok bu fiyata bulmak mümkün mü? Çok para harcamak istemiyorum boyut fark etmez ama küçük ele, avuca, cebe girerse daha iyi olur.

Bütçe 1500 TL yapsanız 2.el güzel seçenekler var ama 500 TL çok az.

Bütçe ne kadar çıkarsınız?

İnternet'te 2.el j3'ler falan var bana yetebilecek derecede 500TL çıkmak istemiyorum 500TL sonrası için bana göre telefon değmez bilgisayar dizmeye yönelirim.

Değmez dediğiniz şey... Neyse siz bilirsiniz bilirisniz de dizeceğiniz PC Minecraft'tan başka bir şey açmaz her şey o kadar ucuz değil.

Neler yüklersiniz cihaza çünkü annemde vardı çok çekti.

WhatsApp, Instagram, Chrome, Telegram.

Samsung taraycısı ve telefonla diğer gelen çoğu uygulama devre dışı (Galaxy Store vs.)

J3'te öyle yapıyorum hızlı çalışıyor.

Bir de VPN ve textme up yüklerim fake WhatsApp için geri silerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı