500 TL altı Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

DrWhy

Hectopat
Merhaba iyi akşamlar, iyi sosyaller 500₺ altı bluetooht kulak içi kulaklık alacağımda önerisi olan var mı?

Böyle bir kulaklık buldum. Sizce nasıl kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Şu video'da 500TL altı kulaklık önerileri var. İzlemeni öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben QCY T13 kullanıyorum ve memnunum. Çok aşırı beklentin yoksa öneririm. Benim için çok yeterli geldi ses konusunda.

Bu da senin baktığın kulaklığın incelemesiymiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Silikonlu kulaklık kullanamıyorum rahatsız ediyor o yüzden silikonsuz kulaklık arıyorum daha çok. TaoTronics 53 Pro modeli vardı sanırsam yanlış hatırlamıyorsam onu önermişlerdi silikonsuz olarak da bu markanın bu modelini buldum.

Silikonlu kulaklık kullanamıyorum rahatsız ediyor o yüzden silikonsuz kulaklık arıyorum daha çok. TaoTronics 53 Pro modeli vardı sanırsam yanlış hatırlamıyorsam onu önermişlerdi silikonsuz olarak da bu markanın bu modelini buldum.
Bu baktığın iyiye benziyor. İncelemede silikonlu kulaklık kadar iyi ses verdiğini söylüyor. Silikonsuz alacaksan yazdığını düşünebilirsin o zaman

Aynen bende dün gece başka model incelemelerine bakındım tabii önceden çekilmiş videolar fiyatlar aynı değil :D bu modeli gayet hoş buldum silikonsuz olduğundan hem fiyat olarak hem performans olarak. İnceleyenlerde aynı şekilde çok yüksek F/P gibisinden bir şeyler söylüyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı