500 TL bandında Gaming kulaklık önerisi

Schokofaoz

Hectopat
Daha fazla  
500 TL'ye kulaklık arıyorum ben tam bulamadım Rampage, Gamepower markalarını tercih etmiyorum kullandığınız ve memnun kaldığınız kulaklığınız varsa paylaşabilirsiniz.

Geçen bir arkadaşıma tavsiye ettim ve aldı. Memnun. Bassları vs müzik dinlemek için de iyi fakat baya büyük. Ses kalitesi aman aman değil ama fiyatına göre gayet iyi diye düşünüyorum. Kendim de denedim, memnun kaldım. FPS oyunlarında çok öne taşımıyor seni ama yine de kulakiçi telefon kulaklığından vs iyidir.

Gamepower bende tercih etmem fakat internet kafede denemiştim Luna modelini ne yalan söyleyeyim evde kullandığım Arctis 5 modelinden çok daha yüksek ses bassları vardı şaşırdım baya. Ama malzeme kalitesi ve uzun ömürlülüğü tartışılır.

Gamepower bende tercih etmem fakat internet kafede denemiştim Luna modelini ne yalan söyleyeyim evde kullandığım Arctis 5 modelinden çok daha yüksek ses bassları vardı şaşırdım baya. Ama malzeme kalitesi ve uzun ömürlülüğü tartışılır.
Bende aynı olayı yaşadığım için tercih etmedim gittiğim kafede Gamepower warlord vardı tüm masalarda ama hepsi bozuktu nerdeyse ve biraz araştırdım çok olumsuz görüşler aldım o yüzden biraz sıcak bakmıyorum.

Aynısı bir arkadaşımda var onda denemiştim güzeldi bunu almayı düşünüyorum 1 ay sonra bütçeyi biraz daha arttırıp.

Yeni konular

Geri
Yukarı