LoL'e tekrar başlamak istiyorum

Yerine bir şeyi koyamıyoruz çünkü ne oynarsan oyna CS de oynuyorum BF'de oynuyorum oyun tipi farklı eskisi kadar oynamıyorum mesela ama oyun oynadığım zaman oturup 10 el LoL atabilirim ama 10 maç CS attığımı hiç hatirlamiyorum 2-3 tane sonra bayiyor DOTA falan denenebilir ama bildiğim oyun varken niye bırakıp başkasını oynayayım mantığı her şeyi aynı neredeyse.
Sanırım bazen olay ultra grafikler, refleksler, bam güm değil de biraz kafa dağıtmak oluyor değil mi hocam?

Sanırım bazen olay Ultra grafikler, refleksler, bam güm değil de biraz kafa dağıtmak oluyor değil mi hocam?

Evet tam olarak öyle yani benimle alakalıdır muhtemelen eskisi kadar içine çekmiyor zaten yeni oyunlar hiç sarmiyor bunlar yine oynanıyor hikaye oyunları oynadığın zaman bitiyor sürekliliği yok sürekliliği olan bu kadar saran bu tipte başka oyun yok benim için MMO var bu kadar sürekli olan onda da sürekli gelişim olduğu için.

Bu bence hastanelerde ayrı bir vaka olarak ele alınmalı.

LoL bağımlılığı. Yeşilay yakında kamu spotları çekerse şaşırmam.

Evet tam olarak öyle yani benimle alakalıdır muhtemelen eskisi kadar içine çekmiyor zaten yeni oyunlar hiç sarmiyor bunlar yine oynanıyor hikaye oyunları oynadığın zaman bitiyor sürekliliği yok sürekliliği olan bu kadar saran bu tipte başka oyun yok benim için MMO var bu kadar sürekli olan onda da sürekli gelişim olduğu için.
Artık eski hevesle oyun oynayamıyorum bende.. oyun bilgisayarı alacağım ama motivasyonum yok.. Bizlere ne oldu böyle ya..? Ben sabahlara kadar oyunlara mod kuran, oyunları online oynamaktan aşırı zevk alan biriydim... Ne oldu böyle ya...

Artık eski hevesle oyun oynayamıyorum bende. Oyun bilgisayarı alacağım ama motivasyonum yok. Bizlere ne oldu böyle ya? Ben sabahlara kadar oyunlara mod kuran, oyunları Online oynamaktan aşırı zevk alan biriydim... Ne oldu böyle ya...

Daha iyi boş ver vaktini neden oyun oynayarak çarçur edesin ki? Hobi edin yapacak 50 tane iş var şahsen günde yaklasik 5 saat uyuyorum yine de vakit yetiremiyorum şu an çoğu seye hatta şu an neden uyanık olduğumu sorguladım ve gidip yatacağım uyku süremden gidiyor hayırlı geceler.

Ulan Riot. Yaptığın her oyun mu böyle olur bak gör insanların halini.

Daha iyi boş ver vaktini neden oyun oynayarak çarçur edesin ki? Hobi edin yapacak 50 tane iş var şahsen günde yaklasik 5 saat uyuyorum yine de vakit yetiremiyorum şu an çoğu seye hatta şu an neden uyanık olduğumu sorguladım ve gidip yatacağım uyku süremden gidiyor hayırlı geceler.
Zaten iyi bir şey ama ne oldu da böyle olduk onu anlamıyorum.. Neyse hocam iyi uykular tatlı rüyalar. Daha güzel bir sabaha kalkman dileğiyle..

Merhaba. Ben değişik bir insanım Steam dışında oyun oynayamıyorum sırf bu yüzden hayatımı verdiğim LoL'ü bıraktım. Başka oyunlar denedim her şeyi denedim yeni ekran kartı bile aldım ancak başaramadım. LoL'e geri dönmek istiyorum aşırı fazla ama istemiyorumda. Ne yapmalıyım?

Buradaki kimseyi dinleme otur oyna başla ne kaybedeceksin daha? Hayatımı adadım diyorsun oyna gitsin bende saldım LoL'u ama şimdi geri sardım yapacak bir şey yok çünkü zevk alıyoruz oyundan. Kendi adıma konuşayım ben çok zevk alıyorum.

Geri
Yukarı