500 TL bisiklet kilidi önerisi

karul

Decapat
Kuzenim'den Kross Level R2 aldım. Yakın zaman sonra kullanmayı düşünüyorum. Çalınmasından korkuyorum. Kolay açılmayacak ve kırılmayacak bir kilit önerebilir misiniz? 500 TL verebilirim. Bu bütçeye adamakıllı bir şey yoksa ileride arttırabilirim. Mümküse bütçeyi geçmese iyi olur.

Normal kilitden ne farkı var?
Sertleştirilmiş alüminyum. Mıknatısa karşı dayanıklı bazı hırsızlık türlerinde güçlü mıktanısla demir kilidin dişini çekiyorlar.

1600 TL fazla gibi. Buna benzer daha uygun bir şey var mı? Daha tekerlek falan patlaksa onları değiştirmem gerekiyor. Uzun süredir kullanılmadı.
Fazla değil hocam. O kadar şe*efsiz insan var ki Türkiye'de... Mosso Black edition bisikletimin arka lastiğini şişleyip kilidi kesmek için saatlerce uğraştıklarına şahit oldum. İnan bana fazla değil...

Fazla değil hocam. O kadar SE*efsiz insan var ki Türkiye'de... Mosso Black Edition bisikletimin arka lastiğini şişleyip kilidi kesmek için saatlerce uğraştıklarına şahit oldum. İnan bana fazla değil...

Verme şansım olsa bende veririm. Daha uygun bir şeye ihtiyacım var. Hiç kilit olmaması daha kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı