500 TL bütçe ile kasa seçimi

Hocam alt bölgeye 3 tane hava alacak fan yerleştiriyorsunuz nasıl hava akışı kötü olsun. :D Gayet güzel ben öneririm Pure Steel'i. Hava akışı konusunda hiç bir problem yaşamadım ben ki görüntü olarakta sadelik, şıklık ve minimalist tasarım isteyenleri doyurur.
İsterse 5 fan olsun mesh panelli kasalar gibi yine olmaz sadece fanın olmasıyla iş bitmiyor.

İsterse 5 fan olsun mesh panelli kasalar gibi yine olmaz sadece fanın olmasıyla iş bitmiyor.
Kasayı kullandığımdan biliyorum, hava akışı iyi aratmıyor mesh olmasını. Mesh panel bir tık daha iyi olabilir ama şıklık kısmında kesinlikle yanına yaklaşamazlar. Bu fiyata üstelik.

Night Shark ın önünde değil de yanında mesh panel var, buraya fan koyacağım fakat hangi fan ı alacağıma karar veremedim. Rgb olmasına gerek yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Puresteel i çok araştırdım eğer yere koymaya aksan hatta alt tarafını büyük boşluk bırakacaksın ekran kartı için çok yararlı oluyor. Fiyatına göre çok iyi ürün

Elime geldi ve memnunum, kasa bence güzel ve önerilen bir kasa. O kadar fanı nereye koysanız hava akışı yapar.
Alttaki fanlar ızgaraya yapışık ya, bu videodaki gibi ses yapıyor mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alttaki fanlar ızgaraya yapışık ya, bu videodaki gibi ses yapıyor mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Henüz daha sistemimi kurmadım ama panellerin üzerindeki delikler o şekilde değil, çizgiler halinde. Altında da kocaman filtre var. Kenarları da eğelemişler herhalde, öyle ıslık sesi çıkaracak bir hali yok. Kasadaki sesi her fan yapıyor mu?

Henüz daha sistemimi kurmadım ama panellerin üzerindeki delikler o şekilde değil, çizgiler halinde. Altında da kocaman filtre var. Kenarları da eğelemişler herhalde, öyle ıslık sesi çıkaracak bir hali yok. Kasadaki sesi her fan yapıyor mu?
Yani bugüne kadar elime geçen tüm fanlar bu şekilde ters takılınca aynı sesi yapıyordu. En kötü alttaki ızgaraları keserim sorun olmaz :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı