500 TL creatine tavsiyesi

HIQ'i ekşi sözlükte biraz gömmüşler. O yüzden bilemedim.
Mysupplement markası bigjoy'unmuş sanırım, onun 250 gramı 400 TL'ye geliyor. Onu mu alsam bilemedim.

Hocam içeriklerine tek tek bakın her markanın ona göre alın internette bulabilirsiniz bigjoy fazla iyi değil fakat kötü de değil.

Arkadaşlar ilk kez creatine alacağım. 500 TL civarı bütçe ile hangi markayı almalıyım? Çok marka var kafam karıştı.

100 TL daha ekleyebilirseniz kingsize da alabilirsiniz kingsize çok kalitelidir.

Hocam içeriklerine tek tek bakın her markanın ona göre alın internette bulabilirsiniz bigjoy fazla iyi değil fakat kötü de değil.

100 TL daha ekleyebilirseniz kingsize da alabilirsiniz kingsize çok kalitelidir.
Zaten hepsinin içeriği %100 Creatine Monohidrat, yani bakacak pek bir şey yok.
Ama SSN mi, Hardline mı, Bigjoy mu alayım kafam karıştı. Şu anda Hardline'a daha yakınım.

Kingsize'a baktım ama 1000 gr Creatine'i 1000 TL, başka da yok.
1000 gr benim için çok fazla olmasa düşünürdüm.
Şimdilik saç dökülmesinden korktuğum için o kadar fazla almak istemiyorum. Olur da kullanmayı bırakırsam, boşuna 1000 TL vermeyelim yani.

Zaten hepsinin içeriği %100 creatine monohidrat, yani bakacak pek bir şey yok.
Ama ssn mi, Hardline mı, bigjoy mu alayım kafam karıştı. Şu anda Hardline'a daha yakınım.

Şimdilik saç dökülmesinden korktuğum için o kadar fazla almak istemiyorum. Olur da kullanmayı bırakırsam, boşuna 1000 TL vermeyelim yani.

Hocam o zaman ucuz ama hoş bir marka bulun kullanın baktınız saç dökülmesi hızlandı saçınız daha çabuk dökülüyor ona göre yol alirsaniz Hardline ortalama bir marka etrafimda kullanan pek yok ama kötüleyeni de hiç görmedim denenebilir.

Zaten hepsinin içeriği %100 creatine monohidrat, yani bakacak pek bir şey yok.
Ama ssn mi, Hardline mı, bigjoy mu alayım kafam karıştı. Şu anda Hardline'a daha yakınım.

Yanlış link.
Kingsize Nutrition Glutamine Powder 750 Gr Aromasız - Glutamin

Hocam o zaman ucuz ama hoş bir marka bulun kullanın baktınız saç dökülmesi hızlandı saçınız daha çabuk dökülüyor ona göre yol alirsaniz Hardline ortalama bir marka etrafimda kullanan pek yok ama kötüleyeni de hiç görmedim denenebilir.

Yanlış link.
Kingsize Nutrition Glutamine Powder 750 Gr Aromasız - Glutamin
Hocam bu Creatine değil ki?
Glutamine ne bilmiyorum ama çok önemli bir şey değil sanırım. Önemliyse bütçe ayırırım, sıkıntı yok. Ama abartmak da istemiyorum, böyle 50 kutu whey alıp övünenler falan oluyor ya. Daha whey kullanmadım, yaklaşık 4 aydır yapıyorum. SSN'in 15 içimliğini aldım denemelik, daha denemedim ama muhtemelen almam bir daha.

Hocam bu creatine değil ki?
Glutamine ne bilmiyorum ama çok önemli bir şey değil sanırım. Önemliyse bütçe ayırırım, sıkıntı yok. Ama abartmak da istemiyorum, böyle 50 kutu whey alıp övünenler falan oluyor ya. Daha whey kullanmadım, yaklaşık 4 aydır yapıyorum. Ssn'in 15 içimliğini aldım denemelik, daha denemedim ama muhtemelen almam bir daha.

Yanlış link attim hocam orada belirttim zaten. Glutamine, arginine bana göre boş supplementler pek de gerek yok
Ama size tavsiyem bir whey alın whey gün kurtarıcı oluyor tabii protein ihtiyacinizi karşılıyamiyorsaniz alin karşılayabiliyorsaniz almaniza pek gerek yok.

Hocam bu creatine değil ki?
Glutamine ne bilmiyorum ama çok önemli bir şey değil sanırım. Önemliyse bütçe ayırırım, sıkıntı yok. Ama abartmak da istemiyorum, böyle 50 kutu whey alıp övünenler falan oluyor ya. Daha whey kullanmadım, yaklaşık 4 aydır yapıyorum. Ssn'in 15 içimliğini aldım denemelik, daha denemedim ama muhtemelen almam bir daha.

50 kutu whey falan da tiriviri hocam abarti şovmenlik işi alirsin 1kg whey kullanirsin aylarca rahatina bakarsin öyle 15-20 taneye gerek yok zaten gün içinde de protein alıyorsun besinlerden.

Hardline alsanız olur. Genel olarak kreatinlerde öyle çok fark olmadığı söyleniyor ama yine de çok ucuza satılanları almayın. Genel olarak zaten ciddi anlamda ucuza satılan supplementlerı zaten hiç almayın.
Kreatinlerin ortalama fiyatları zaten 500-600 civarı 250-300 grlık paketler. Hardlineın normali olur creapure olanı olur farketmez. Alınır yani bu marka. Ben supplementler.comdan reflex marka almıştım en son. Gayet iyi. Hardline veya Bigjoy gibi markalardan alırsan da farkı hissedilmez. Hepsi hemen hemen aynı.

Yanlış link attim hocam orada belirttim zaten. Glutamine, arginine bana göre boş supplementler pek de gerek yok
Ama size tavsiyem bir whey alın whey gün kurtarıcı oluyor tabii protein ihtiyacinizi karşılıyamiyorsaniz alin karşılayabiliyorsaniz almaniza pek gerek yok.

50 kutu whey falan da tiriviri hocam abarti şovmenlik işi alirsin 1kg whey kullanirsin aylarca rahatina bakarsin öyle 15-20 taneye gerek yok zaten gün içinde de protein alıyorsun besinlerden.
Proteini sürekli halledemiyorum, duruma göre bakacağım hocam. Teşekkürler, Bigjoy'u alırım muhtemelen bugün.

Yeni konular

Geri
Yukarı