500 TL DisplayPort monitör önerisi

FearLesLeon

Kilopat
Daha fazla  
Peki hocam 400-500 TL arası DisplayPort çıkışlı bir monitör önerebilir misiniz? Ya da kaliteli olmaz diyorsanız bütçeyi ne kadar yapmam gerekir?

Bildiğim 400 liraya Dell E2216H var. DP ve VGA girişi mevcut. 5 ms tipik tepki süresi GTG standardında 1-2 ms oluyordu yani tepki süresi sanılanın aksine daha düşük. 21.5" 1080p, DP girişi mevcut standart bir monitör. TN panele sahiptir 1080p üzerinde 60 hertz frekans sunar. 24" arıyorsan 600 lira bandında mevcut.
Asus VS248HR

Bütçene 100 TL daha ekleyip kesinlikle bunu al 500TL`ye 5ms 60Hz alacağına 600 TL`ye 1ms 75Hz al.
Aynısını ben de kullanıyorum ben de ışık sızması var o da şans işi inşallah senin monitöründe çıkmaz.
Benim önerdiğim monitör 500 tl değil 400 tl. Ayrıca 5 ms siyahtan beyaza. Yani bunun ayrı standartları var. 1 ms griden griye ölçülürken siyahtan beyaza 4-5 ms olabiliyor. 600 liraya 24" varken niye 21.5" alınsın?

Lütfen biraz araştırın ona göre yorum yapın.

Arkadaş için büyüklü önemli değil ise ve oyuncu monitörü arıyorsa benim dediğim alınabilir ama tam tersi ise sizin dediğiniz de olur.

display port bağlantısı yaptıktan sonra ses olayının yani höporlör ve mikrofonun nasıl yapıldığını biliyormusunuz? ben displayport bağlantısını yaptıktan sonra ses alamıyorum. bağlı höparlör veya kulaklık yok uyarısı var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı