500 TL en iyi 7.1 oyuncu kulaklığı önerisi

Ya ben nereden bileyim YouTube'da öneriyorlar param olsa ve kaliteden anlasam bu formu açmazdım emin ol.
Tamam dostum sana tekrar söylüyorum anlaman için sıkıntı yok, öncelikle 7.1 dediğin olay bu bütçedeki kulaklıklarda sanaldır. Sanal 7.1 bir nevi kağıt üstünde , özellik olsun diye yazıyorlar yani çok bir numarası yok. Dediğim gibi Rampage de alsan Havit marka da alsan teknik açıdan sana sunacağı ses kalitesi mikrofon performansı kısıtlıdır çok bir şey bekleme, yine de bu fiyat bandında bir tarafta Havit Bir tarafta Rampage varsa Havit al derim. Youtube de her marka model önerilebilir, onlar reklam alıyorlar sponsorluk alıyorlar vesaire o yüzden o ürünü övüyorlar. Onlara çok takılma.

Attığıma ek olarak
Buna da bakabilirsin.

Tamam dostum sana tekrar söylüyorum anlaman için sıkıntı yok, öncelikle 7.1 dediğin olay bu bütçedeki kulaklıklarda sanaldır. Sanal 7.1 bir nevi kağıt üstünde, özellik olsun diye yazıyorlar yani çok bir numarası yok. Dediğim gibi Rampage de alsan Havit marka da alsan teknik açıdan sana sunacağı ses kalitesi mikrofon performansı kısıtlıdır çok bir şey bekleme, yine de bu fiyat bandında bir tarafta Havit bir tarafta Rampage varsa Havit al derim. YouTube'da her marka model önerilebilir, onlar reklam alıyorlar sponsorluk alıyorlar vesaire o yüzden o ürünü övüyorlar. Onlara çok takılma.

Hah dostum ya şöyle cevap ver canımı ye. Yani bunu alsam 7.1 kullanamayacağım gibi öyle mi CS için almayı düşünüyorum ses kasmak için vb.

Hah dostum ya şöyle cevap ver canımı ye. Yani bunu alsam 7.1 kullanamayacağım gibi öyle mi CS için almayı düşünüyorum ses kasmak için vb.
CS için ihtiyacını karşılar o fiyat bandında. Attığım galaxa da bakabilirsin.

Ayrıca @arasyuksel arkadaşın attığı kulaklıkta bu bütçede alınabilecek en iyilerden. Değerlendirin.

İlginçtir ki, 600'e satılan Ajazz AK680 ya da 400'e satılan SS Prime gibi milli ürünümüz olmadı bu kulaklık. Halbuki forumda alan belli bir kesim de var.

Mikrofonu olmasa da, bu paraya mükemmel bir ürün. Yurt dışında genellikle 40 dolar civarına satılan bir kulaklığı 12.5 dolara alabildik. Ses kalitesi özellikle fiyatına göre mükemmel, malzeme kalitesi de yeterli.

Dediğim gibi, bu kulaklık 500 TL'ye alabileceğin en kaliteli kulaklık. Ben dahil forumdan çoğu kişi aldı ve fazlasıyla memnun kaldı. @Shuichi Tatsuo'ya yeniden teşekkürler :)

Son düzenleme:
İlginçtir ki, 600'e satılan Ajazz AK680 ya da 400'e satılan SS Prime gibi milli ürünümüz olmadı bu kulaklık. Halbuki forumda alan belli bir kesim de var.

Mikrofonu olmasa da, bu paraya mükemmel bir ürün. Yurt dışında genellikle genellikle 40 dolar civarına satılan bir kulaklığı 12.5 dolara alabildik. Ses kalitesi özellikle fiyatına göre mükemmel, malzeme kalitesi de yeterli.

Dediğim gibi, bu kulaklık 500 TL'ye alabileceğin en kaliteli kulaklık. Ben dahil forumdan çoğu kişi aldı ve fazlasıyla memnun kaldı. @Shuichi Tatsuo'ya yeniden teşekkürler :)

Kral bu önerdiğin müzik için gibime geldi ben oyun için yani ses kasmak için bir kulaklık alacağım.

Şu 7.1 tuzağına kanmayın. İki türlü 7.1 vardır biri sanal biri gerçek. Gerçek olanın içinde 2 den fazla hoparlör vardır (8-10 olması lazım) ve bu 8-10 hoparlör gerceksel ses deneyimi sunar . Sanal 7.1 ise 2 tane hoparlöriyle (sag sol) gerçek 7.1 i taklit eder kısaca beyin kandirmaca, bu fiyata gerçek 7.1 kulaklık yoktur. Şuan o senin bu fiyat bandında baktığın tüm kulaklılar gerçek 7.1 değil, sadece yazılımla sanal 7.1 yapılan saçma para tuzağı ayrıca sanal 7.1 sesi boguklastirir ses kasmada kafanı karıştırabilir.

Şu 7.1 tuzağına kanmayın. İki türlü 7.1 vardır biri sanal biri gerçek. Gerçek olanın içinde 2 den fazla hoparlör vardır (8-10 olması lazım) ve bu 8-10 hoparlör gerceksel ses deneyimi sunar . Sanal 7.1 ise 2 tane hoparlöriyle (sag sol) gerçek 7.1 i taklit eder kısaca beyin kandirmaca, bu fiyata gerçek 7.1 kulaklık yoktur. Şuan o senin bu fiyat bandında baktığın tüm kulaklılar gerçek 7.1 değil, sadece yazılımla sanal 7.1 yapılan saçma para tuzağı ayrıca sanal 7.1 sesi boguklastirir ses kasmada kafanı karıştırabilir.
Ben bilmiyordum bu olayı dostum çok teşekkür ederim. Ve diyer arkadaşlarada

Haklısın hocam ben yanlış bir ürün önermişim sana Rampage önermeyi unuttum kusuruma bakma. Mükemmel bir ürün Rampage hocam, evdeki tüm bilgisayar bileşenlerim Rampage markasından oluşuyor tavsiye ederim özellikle bu kulaklıktaki 7.1 olayı inanılmaz. O kadar gerçekci, tok bir 7.1 ses deneyimi yaşıyorum ki ister oyun olsun ister film izlerken olsun aldığım keyfi tarif edemem. Üstüne üstlük kulaklığı taktığımda ergonomisi o kadar iyi ki saatlerce kulağımda olmasına rağmen hiç bir ağrı veya terletme yapmıyor. Rainbow adından da anlaşılacağı gibi üzerindeki ışıklandırma özellikle karanlık ortamda inanılmaz güzel.
Ahahahaha okurken çok eğlendim hocam. Bu konuya verilebilecek en mizahi mesaj olabilir.

Geri
Yukarı