500 TL fare önerisi

Türkiye'de bilinmiyor yurt dışında ise oldukça popüler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum bir daha söylüyorum attığın fareler palm için uygun claw olarak tutamaz.
Hocam dış görünüşü sizi tatmin etti mi farenin?

Sensei ten, Zowie EC2, Glorios Model O ve en merak ettiğim Endgame XM1R modellerinden birini almak istiyorum. Videoyu izledim, biraz sponsor katkısı var gibi ama şansımı Endgame'den yana kullanıcak gibiyim. HepsiBurada'nın ConnectGame mağazasından sipariş vericeğim, sıkıntı olmaz değil mi?

Sensei Ten, Zowie EC2, glorios model o ve en merak ettiğim endgame XM1r modellerinden birini almak istiyorum. Videoyu izledim, biraz sponsor katkısı var gibi ama şansımı Endgame'den yana kullanacak gibiyim. Hepsiburada'nın connectgame mağazasından sipariş vericeğim, sıkıntı olmaz değil mi?

Sensei Ten önerime neden üzgün attın bilmiyorun ama,
Ergonomi ve sensor olarak çok iyi. :)
E-spor level.

Kullanan kişiler bile Zowie derken ben neden Zowie'ya da üst bir mouse almak yerine Sensei Ten alayım?

Sensei Ten Low değil ki?
Bunu diyen kişiler fanboylar olmasın reis?
Zowie fazla ergonomik yapmış, eğer o tarz seviyorsan al geç.
Tabii düz yapılı simetrik seviyorsan, Sensei Ten endgame gibi mouselara yönel?

Valla arkadaşların önerdikleri dışında ben de bir şey öneremiyorum. Bu fiyat segmentinde şahsi favorim Model O. Elleriniz küçük olduğu için O- tercih edilebilir. XM1R'ı en ucuz 650 TL'ye bulabildim yalnız, o kadar çıkabilecekseniz kesin ve tek tavsiyem Razer Viper olur.

Valla arkadaşların önerdikleri dışında ben de bir şey öneremiyorum. Bu fiyat segmentinde şahsi favorim Model O. Elleriniz küçük olduğu için O- tercih edilebilir. XM1R'ı en ucuz 650 TL'ye bulabildim yalnız, o kadar çıkabilecekseniz kesin ve tek tavsiyem Razer Viper olur.
XM1R ile Viper arasında kaldım, teknik özellikleri ile benim elim uyuşuyor mu?

Geri
Yukarı