500 TL fare önerisi

Üstte atılan SS Prime alınabilir ancak alacaksan şunları bilerek al: Öncelikle fare büyük, elin ufaksa eline oturmayabilir. Git MediaMarkt'ta falan dene istersen, teşhir ürünü koyuyorlar. Bir de fare tuşları -özellikle scroll- çok sesli çalışıyor, scroll bozuk gibi ses çıkartıyor. Eğer sessiz mouse istiyorsan alma.

Direkt çat diye önermek yerine sebebiyle açıkladım, bu şekilde daha sağlıklı. Saydıklarım dışında da teknik olarak bu bütçede alabileceğin en iyi fare.

Üstte atılan SS Prime alınabilir ancak alacaksan şunları bilerek al: Öncelikle fare büyük, elin ufaksa eline oturmayabilir. Git MediaMarkt'ta falan dene istersen, teşhir ürünü koyuyorlar. Bir de fare tuşları -özellikle scroll- çok sesli çalışıyor, scroll bozuk gibi ses çıkartıyor. Eğer sessiz mouse istiyorsan alma.

Direkt çat diye önermek yerine sebebiyle açıkladım, bu şekilde daha sağlıklı. Saydıklarım dışında da teknik olarak bu bütçede alabileceğin en iyi fare.

Adam 500 TL demiş yani para azsa mecburen bunları düşünmeden alacak.

Adam 500 TL demiş yani para azsa mecburen bunları düşünmeden alacak.
Pek de öyle değil. Fareyi kendim de kullanıyorum ve taş gibi fare teknik olarak, o ayrı konu ancak insanların ihtiyaçları farklı doğrultuda olabilir. Sessiz fare istiyorum diyen bir insana hayır bu bütçede illaki bunu alacaksın diye zorla dayatamaz kimse.

Direkt atıp bunu al demek yerine artı ve eksi yönlerini yazdım ki kişi kendisi karar versin, uymazsa farklı bir şeye yönelir. SS Prime almak gibi bir zorunluluğu yok sonuçta. Eli ufacık olan bir adama SS Prime da önermem mesela. Eli orta/büyükse alsın.

Pek de öyle değil. fareyi kendim de kullanıyorum ve taş gibi fare teknik olarak, o ayrı konu ancak insanların ihtiyaçları farklı doğrultuda olabilir. Sessiz fare istiyorum diyen bir insana hayır bu bütçede illaki bunu alacaksın diye zorla dayatamaz kimse.

Direkt atıp bunu al demek yerine artı ve eksi yönlerini yazdım ki kişi kendisi karar versin, uymazsa farklı bir şeye yönelir. SS Prime almak gibi bir zorunluluğu yok sonuçta. Eli ufacık olan bir adama SS Prime da önermem mesela. Eli orta/büyükse alsın.

Benim dediğim başka seçim yapması mantıksız olur bu fiyat bandında bir G203 var oda bana kalırsa SS Prime yanında çöp bir mouse.

Benim dediğim başka seçim yapması mantıksız olur bu fiyat bandında bir G203 var oda bana kalırsa SS Prime yanında çöp bir mouse.
Orası öyle hocam, o noktada bir şey demiyorum zaten. Yukarıda da yazdım bunu zaten, teknik olarak bu bütçedeki en iyi fare Prime şu anlık.

Teknikten önce shape önemli. Öncelikle eline oturuyor mu, kullanırken rahat kullanabiliyor mu bunlara bakmalı. Eline oturuyorsa kesinlikle tavsiye edebilirim, zaten dediğim gibi kendim de kullanıyorum ve oldukça memnunum sesi dışında.

Geri
Yukarı