500 TL fare önerisi

Jex Blake

Hectopat
Palm grip tutuşun var.

MX518'im vardı sağ sol Click sesleri biraz fazla haricinde çok kusursuzdu TAA ki.
Sağ tık basmamaya başlayana kadar.
Logitech garanti konusunda mail yazıyorum ilgilenmiyor pek geri bildirim alamadım 1.5 haftadır.
Sağ tık bozuk yeni mouse almak istiyorum

Kaliteli
Terletmeyecek
Sensörü en az MX518 kadar olacak.

Makro tuşları olan mouse arıyorum.

Bu koşulları sağlayan önerileriniz var mıdır en fazla 600'e
Çıkabilirim.

ASUS TUF M3 var Gladius 2 var fakat bunların sensörlerini MX518INKi ile kıyaslayınca kötü sanırım.
Viper Mini var birçok seçenek var hangisi en iyi olur benim için.

MX518'in sağ sol clikleri çok sesli değil mi kullanan arkadaşlara soruyorum.
Mekanik red klavyemden daha fazla ses çıkartıyor neredeyse.

Ayrıca MX518'in garantisi hakkında ne yapabilirim? Deneyimi olmuş arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Logitech şu an hiç ilgilenmiyor oysaki ben müşteri desteği iyi diye tercih etmiştim.

Son düzenleme:
Hem Razer Deathadder V2 hem de Razer Basilisk V2 sahibiyim. İkisinden de memnunum. Oynadığım oyunlarda farede daha fazla tuş ihtiyacı duydupumdan Deathadder V2'den Basilisk V2'ye geçtim. İkisinin de incelemesini yapmıştım:
Satıcı Techburada'dan alınan değişik ürünlerde şikayetler var, o satıcıya dikkat et. Aklımda o kalmıştı.

Hem Razer DeathAdder V2 hem de Razer Basilisk V2 sahibiyim. İkisinden de memnunum. Oynadığım oyunlarda farede daha fazla tuş ihtiyacı duydupumdan DeathAdder v2'den Basilisk v2'ye geçtim. İkisinin de incelemesini yapmıştım:
Satıcı Techburada'dan alınan değişik ürünlerde şikayetler var, o satıcıya dikkat et. Aklımda o kalmıştı.

İncelemenizi çok beğendim. Benim de çok tuşa ihtiyacım var bu mouse karşılıyor.
MX518 ile kıyaslayınca bu çok çok daha üstün özellikler bakımından doğru mu?

Ürünü alacağım fakat Trendyol'da Techburada satıcısı var başka satıcı bulamadım nereden almalıyım. N11 de falan kargo açılmış paket vs. deniyordu nereden güvenilir şekilde alabilirim.

Geri
Yukarı