500 TL Fare Önerisi

PikaTak

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500
XFX AMD RADEON RX 6650 XT 8GB GDDR6
Asus Prime B450M-K II
GoodRam 512GB M2 SSD PX500 2000/1600MB
MLD 480GB M200 SATA SSD 560/520MB
MLD 480GB M200 SATA SSD 560/520MB
Corsair Vengeance RGB RS 2x16 GB 3600MHz CL18 DDR4
FSP 650W PERFORMANCE PSU
Meslek
Radyoloji Teknikeri
3 yıl 3 ay önce aldığım Logitech G300S farem çift tıklama yapmaya başlamış durumda. Yeni bir fareye ihtiyacım var. Kablolu-kablosuz bütçe en fazla 500 TL olacak şekilde önerilerinize açığım. Şartlar gereği uzun ömürlü olması benim için önemli. Kronik problemleri olmasın, bir de sağ ele göre olsun (çift taraflı fareler elimi ciddi şekilde rahatsız ediyor). Elim de normalden büyüktür. 😁

Razer Viper Mini önerecektim aslında ama ellerinin büyük olduğunu belirtmişsin yine de söyleyeyim ben 1 seneye yakındır kullanıyorum çok memnunum aşırı derecede hafif ve kaliteli bir mouse

SteelSeries Rival 3
Logitech G203

Benim kullandıklarım bunlar benim için hepsi aynı klasmanda fareler.

Hoşuma gitti. Tıklama ömrü sayısını biliyor musunuz?

Sağ ve sol Click olarak 50M ömür diğer tuşların ise 3M tıklama ömrü var gibi gözüküyor.
Ama buna aldanmamanızı öneririm çünkü bundan kat ve kat daha düşük tıklama ömrüne sahip eski mouseler hala sorunsuzca tıklıyor. :D

Günde 10k tıklama yaptığınızı varsayarsek 15 senede ömrü anca doluyor. Eğer bu sayı 5K ise 30 seneye tekabül ediyor. Aslında çok uzun ömürlü oluyor merak etmeyin 20-50-70-90M olmasına da takılmayın.

Değiştirilebilir parçalar nasıl olsa. Alır bir Kailh GM8.0 takar devam edersiniz.

Sonuçta bu kadar sene sonunda da bu ürünler eskiyecek, ve yenisini almış olacaksınız daha sunduğu ömrü bitmeden Switch'lerin.

Sağ ve sol Click olarak 50M ömür diğer tuşların ise 3M tıklama ömrü var gibi gözüküyor.
Ama buna aldanmamanızı öneririm çünkü bundan kat ve kat daha düşük tıklama ömrüne sahip eski mouseler hala sorunsuzca tıklıyor. :D

Günde 10k tıklama yaptığınızı varsayarsek 15 senede ömrü anca doluyor. Eğer bu sayı 5K ise 30 seneye tekabül ediyor. Aslında çok uzun ömürlü oluyor merak etmeyin 20-50-70-90M olmasına da takılmayın.

Değiştirilebilir parçalar nasıl olsa. Alır bir Kailh GM8.0 takar devam edersiniz.

Sonuçta bu kadar sene sonunda da bu ürünler eskiyecek, ve yenisini almış olacaksınız daha sunduğu ömrü bitmeden Switch'lerin.
Hocam bende çift tıklama problemi var zaten. Fare yerine böyle bir şey alsam iş görür mü?

Geri
Yukarı