500 TL fare önerisi

Begenmedim emojisi atanlar neden begenmedigini yazarsa daha fazla yardimci olunabilir. Alacak kisiye fikir verir.

Şu anda zamanında 40 TL'ye aldığım fareyi kullanıyorum hangi fareyi alırsam alayım değişimi hissedirim.

Eğer kronik sorunlu olan versiyonu gelmezse Razer DeathAdder essantial.

Beyaz olan versiyonu çok güzel gözüküyor onu almayı düşünüyorum.

Sizin bütçeye pek bir şey kalmadı. Olan modeller belli Prime alın veya bütçe arttırın. Size yapabileceğim daha bir şey yok.

Logitech G102'nin ne gibi sorunları var acaba?

Sizin bütçeye pek bir şey kalmadı. Olan modeller belli Prime alın veya bütçe arttırın. Size yapabileceğim daha bir şey yok.

Rampage Smx-g68 Spear 7200 Dpı Rgb Ledli 7d Makrolu Beyaz Drag Clik Gaming Oyuncu Mouse Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu iyi midir hocam?

Son düzenleme:

Razer DeathAdder Essential ne gibi sorunları var hocam?​

Bu ürün piyasaya çıktığında kronik sorunluydu fakat yeni seri çıkardılar aynı ürün adıyla ve kronik sorunu çözdüler artık hiçbir sorunu yok taş gibi mouse. Bende vardı kronik sorun yolladım ve geri geldiğinde düzeltilmiş versiyon vardı onu da skatezlerden anlarsın. Skatezler beyaz ise düzenlenmiş halidir.

1702064203348.png
1702064280683.png

Soldaki eski hali sağdaki ise kronik sorun düzeltilmiş hali.

Razer DeathAdder Essential ne gibi sorunları var hocam?​

Almayın sorunlu bir model Essential. Elinizde kalır.
Sorunlu "idi".

Ne almamı önerirsiniz ilk önerdiğinizden başka.

Malzeme kalitesi istersen Razer. Sensör kalitesi istersen Steel serises. Tabii iki tarafında 2 koşuluda destekleyen fareleri vardır elbet fakat ben genel konuşuyorum. Tabii burada da Razer'ın sensör kalitesini kötülemiyorum sadece Steel serises sensör olarak biraz daha önde.

Son düzenleme:
Bu ürün piyasaya çıktığında kronik sorunluydu fakat yeni seri çıkardılar aynı ürün adıyla ve kronik sorunu çözdüler artık hiçbir sorunu yok taş gibi mouse. Bende vardı kronik sorun yolladım ve geri geldiğinde düzeltilmiş versiyon vardı onu da skatezlerden anlarsın. Skatezler beyaz ise düzenlenmiş halidir.

Eki Görüntüle 2045869Eki Görüntüle 2045875
Soldaki eski hali sağdaki ise kronik sorun düzeltilmiş hali.

Sorunlu "idi".

Malzeme kalitesi istersen Razer. Sensör kalitesi istersen Steel serises. Tabii iki tarafında 2 koşuluda destekleyen fareleri vardır elbet fakat ben genel konuşuyorum. Tabii burada da Razer'ın sensör kalitesini kötülemiyorum sadece Steel serises sensör olarak biraz daha önde.

Hocam sizdeki siyah model altında beyaz skatez var beyaz olan modelinde eskiden olduğu gibi skatezler siyah mıydı yoksa kendisi beyaz olduğu için skatezleride mı beyaz dı? Merak ettim.

Hocam sizdeki siyah model altında beyaz skatez var beyaz olan modelinde eskiden olduğu gibi skatezler siyah mıydı yoksa kendisi beyaz olduğu için skatezleride mı beyaz dı? Merak ettim.

Yok vallahi onu bilmiyorum ama ilk 1 2 ay içinde mouse tekerleğinde sorun yaşamazsan kronik sorunlu cihaz değildir. Baktın kronik sorun var hemen garantiye yolla. Büyük ihtimalle firma da ARENA Bilgisayar'dır.

Geri
Yukarı