500 TL gamepad önerisi

Hocam bunu görmüştüm ama gümrük işleri falan biraz korkutuyor beni. Sizce Monster Pusat nasıldır?(çok cahilce konuşuyorum kusura bakmayın ama bir gram bilgim yok.)
Estağfurullah hocam olur mu öyle şey, korkulacak bir durum yok yurtdışından gelen ürünler için standart bir prosedür. Amazon üzerinde de sık sık bu fiyatlara hatta daha uyguna denk gelebiliyor. Monster Pusat çok önerilen bir gamepad değil , fakat siz giriş seviyesi bir ürün aradığınızdan ve bütçeniz kısıtlı olduğundan çakma bir gamepad almaktan çok daha iyidir.

Estağfurullah hocam olur mu öyle şey, korkulacak bir durum yok yurt dışından gelen ürünler için standart bir prosedür. Amazon üzerinde de sık sık bu fiyatlara hatta daha uyguna denk gelebiliyor. Monster Pusat çok önerilen bir gamepad değil, fakat siz giriş seviyesi bir ürün aradığınızdan ve bütçeniz kısıtlı olduğundan çakma bir gamepad almaktan çok daha iyidir.

Teşekkür ederim. Vallahi gamepad merakım olmaya başladı 1-2 oyun için. Sırf onun içinde gidip 1800e almaya çok düzgün bakamadım. Sanırsam şu 3'ünden birini alacağım. MSI GC30 V2 Monster Pusat ve 8bit do Ultimate.

Teşekkür ederim. Vallahi gamepad merakım olmaya başladı 1-2 oyun için. Sırf onun içinde gidip 1800e almaya çok düzgün bakamadım. Sanırsam şu 3'ünden birini alacağım. MSI GC30 V2 Monster Pusat ve 8bit do Ultimate.
Hocam şöyle özetliyim size, gamepad özellikle bazı türdeki oyunlar için velinimet. Gerçekten oyun keyfinizi artırıyor. Özellikle bilgisayar kullanıcıları için yattığı yerden oyun oynama avantajı da var tabi. Ben gamepad aldığımdan beri klavye -mouse ile oyun oynamıyorum, o kadar alıştım ve benimsedim yani.Bahsettiğiniz o 1-2 oyun sayısı zamanla artar emin olun. O yüzden hazır alıyorken biraz paraya kıyıp sağlam ve iyi tecrübe yaşatacak cihaz alın derim. Hele ki kablosuz arayışındaysanız ucuz cihazlar sürekli bağlantı kopması gibi sorunlarla gelir. Sonuçta 500-600 lira da az para değil, çöpe atılacak para da değil. Bütçeniz olsa kesinlikle Xbox 9.nesil derdim benimde kullandığım gamepad. Fakat bütçeniz o kadar artmıyorsa 8bit doyu mutlaka tavsiye ederim.

Hocam şöyle özetliyim size, gamepad özellikle bazı türdeki oyunlar için velinimet. Gerçekten oyun keyfinizi artırıyor. Özellikle bilgisayar kullanıcıları için yattığı yerden oyun oynama avantajı da var tabii. Ben gamepad aldığımdan beri klavye -mouse ile oyun oynamıyorum, o kadar alıştım ve benimsedim yani. Bahsettiğiniz o 1-2 oyun sayısı zamanla artar emin olun. O yüzden hazır alıyorken biraz paraya kıyıp sağlam ve iyi tecrübe yaşatacak cihaz alın derim. Hele ki kablosuz arayışındaysanız ucuz cihazlar sürekli bağlantı kopması gibi sorunlarla gelir. Sonuçta 500-600 lira da az para değil, çöpe atılacak para da değil. Bütçeniz olsa kesinlikle Xbox 9.nesil derdim benim de kullandığım gamepad. Fakat bütçeniz o kadar artmıyorsa 8bit doyu mutlaka tavsiye ederim.

Gerçekten teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. 8BitDo Ultimate'de karar kıldım sanırsam. Ama şimdi bir tribim daha var, siyah rengi yok mu şunun ya :D

Yeni konular

Geri
Yukarı