500 TL gamepad önerisi

yex_emre

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam, öylesine birkaç oyun oynamak için gamepad arıyorum. Kablosuz olan ve PC'ye bağlanan çakma veya gerçek gamepad atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Selam, öylesine birkaç oyun oynamak için gamepad arıyorum. Kablosuz olan ve PC'ye bağlanan çakma veya gerçek gamepad atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Hocam kablosuz demiştim ama :(
O bütçeye kablosuz gamepad aramak cesaret ister hocam. O da Türk lirasında yok şuan.
2-3 güne bozulsun bağlantı sürekli kopsun sinirlenip çöpe atayım dersen

O bütçeye kablosuz gamepad aramak cesaret ister hocam. O da Türk lirasında yok şu an.

Hocam hiç deneyim sahibi değilim ama kabloluda istemiyorum. Arkadaş almıştı çakma bir tane onun gibi varsa onu alırım diye düşündüm. Var mıdır öyle öneriniz?

Bu bütçede ben olsam gamepad almam hocam çünkü vereceğiniz paraya yazık. 2 güne dökülmeye başlar boşa para vermiş olursunuz. En azından 1.5 falan bütçe olsa belki bir şey bulunurdu 2. el ama bu bütçede sadece gereksiz israf.

Hocam hiç deneyim sahibi değilim ama kabloluda istemiyorum. Arkadaş almıştı çakma bir tane onun gibi varsa onu alırım diye düşündüm. Var mıdır öyle öneriniz?
Kablolu da alsanız kablosuz da alsanız bütçeniz düşük, bu bütçeye gamepad alınır mı evet alınır , ama tatmin edici deneyim sağlamaz. Kablolu alcam derseniz f310 veya f710 yönelin ikinci elde. Çok eski gamepadler çıkış olarak fakat çakma kollardan daha dayanıklı ve iyidir en azından. Bütçenizi arttırma yoluna giderek daha iyi ve uzun ömürlü gamepad alın derim.

Bu bütçede ben olsam gamepad almam hocam çünkü vereceğiniz paraya yazık. 2 güne dökülmeye başlar boşa para vermiş olursunuz. En azından 1.5 falan bütçe olsa belki bir şey bulunurdu 2. el ama bu bütçede sadece gereksiz israf.

O bütçeye kablosuz gamepad aramak cesaret ister hocam. O da Türk lirasında yok şu an.
2-3 güne bozulsun bağlantı sürekli kopsun sinirlenip çöpe atayım dersen.

Anladım teşekkür ederim. Peki o zaman bütçeyi kaldırayım. Giriş seviyesi kablosuz ve üzmeyecek bir gamepad önerir misiniz?

Hocam bunu görmüştüm ama gümrük işleri falan biraz korkutuyor beni. Sizce Monster Pusat nasıldır?(çok cahilce konuşuyorum kusura bakmayın ama bir gram bilgim yok.)

Geri
Yukarı