500 TL gaming kulaklık önerisi

LutherHere

Decipat
Daha fazla  
Merhaba. Oyuncu kulaklığı önerisi istiyorum. Bütçem 500 TL. Zorlasam 700 TL olur. Böyle güzel bir tane öneriniz varsa sevinirim. Malum 2-3 bin TL olmuş kulaklıklar çok pahalı yani.

H2002D Kullanıyorum sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Cooler masterın o fiyatı hakkedeceğini düşünmüyorum. Ancak itopyada indirime giriyor bazen sanırsam.

Cooler masterın o fiyatı hakkedeceğini düşünmüyorum. Ancak itopyada indirime giriyor bazen sanırsam.
Hocam genel olarak memnun musunuz? Bu kulaklığı yine alır mıydınız, yoksa başka bir kulaklık mı alırdınız?

Cooler Master CH321 ve Gamenote H2002D neredeyse birebir muadiller hocam. Aradaki fark Cooler Master malzeme kalitesi, rgb ve usb olması sadece. Ha yine de Gamenote H2002D alınmalı bu bütçede çok iyi bir tercih. Uzun zamandır zamlanmıyor da.

H2002D kullanıyorum sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Cooler Master'ın o fiyatı hakkedeceğini düşünmüyorum. Ancak İtopya'da indirime giriyor bazen sanırsam.

H2002D mikrofonu kaliteli mi ses açısından arkadaşımla konuşurken rahatsız olur mu ve kulaklık uzun oyun deneyiminden sonra kulağımı ağrıtır mı öyle bir şeyi var mı?

Geri
Yukarı