500 TL Gaming kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan Romaa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 613

Romaa

Decipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
7500F / RX5700 XT / 32GB RAM
Merhaba, en fazla 500TL civarında kulaklık ariyorum, benim icin onemli olan 7.1 olmasi. Gerisi çok da onemli degil. Galax sonar 01 dusunuyorum ama belki daha iyisi vardir diye sormak istedim.

ER3'ün fiyatı güzel. Sonar 01 için o kadar fiyat farkı gereksiz.

İkinci el düşünürseniz taş gibi ER40 var, fiyatına göre çok iyi bir kulaklık.

Gamepower Medusa modele de bakabilirsin hocam.

Tırt model, aşırı kötü. Gamepower aşırı kötü bir marka ayrıca. Dip ses sorunu, rahat değil, mikrofon bozuldu, ses kartı aşırı ısınıyor, ses kasması berbat. Kablosu aşırı dandik hep dolanıyor, benim yaşadığım sorunlar bunlardı.

ER3'ün fiyatı güzel. Sonar 01 için o kadar fiyat farkı gereksiz.

İkinci el düşünürseniz taş gibi ER40 var, fiyatına göre çok iyi bir kulaklık.

İkinci ele girmek istemiyorum. ER3 te pek güven vermedi açık olmak gerekirse. 300tl çok ucuz değil mi?

Gamepower Medusa modele de bakabilirsin hocam.
Gamepower düşünmüyorum hocam.

İkinci ele girmek istemiyorum. ER3 te pek güven vermedi açık olmak gerekirse. 300tl çok ucuz değil mi?
Güven verebilir. Sharkoon sağlam marka. Kablosu örgümsü bir yapıya sahip, padleri deri. İyi bir EQ ayarı ile fiyat üstü performans alırsın.

Tırt model, aşırı kötü. Gamepower aşırı kötü bir marka ayrıca. Dip ses sorunu, rahat değil, mikrofon bozuldu, ses kartı aşırı ısınıyor, ses kasması berbat. Kablosu aşırı dandik hep dolanıyor, benim yaşadığım sorunlar bunlardı.

Eğer deneyimlediysen sen daha iyi bilirsin.

Uygulamadaki bir hatadan dolayı 3 kere ard arda mesaj göndermişim özür dilerim.

Güven verebilir. Sharkoon sağlam marka. Kablosu örgümsü bir yapıya sahip, padleri deri. İyi bir EQ ayarı ile fiyat üstü performans alırsın.
Açıkçası zaten şuan öyle çok önemli değil, bilgisayar eskidi. Maximum LoL falan oynuyorum. Almisken iyisini alayim belki ileride bilgisayari yenilerim diye dusunuyorum.

Peki o zaman şunu sorayim, Galax sonar 01 mi almalıyım sharkoon er3 mü, yanio kadar bir fark var mı gerçekten?

Geri
Yukarı