500 TL İşlemci ve Anakart Önerisi

DenizHanDemircan

Hectopat
Daha fazla  
Ben de kötü bir sistem var ama GTA 5'de genede 25 FPS alıyor :D Neyse ben bu FPS değerini 50-60'a kadar çıkarmak istiyorum. Bana bir işlemci önerir misiniz 400-500 TL arasında.
Sistemim:
4 gb ram bulamadım linkini
Hatta hem işlemci, hemde anakart onerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
"Ben de kötü bir sistem var"
Pes artık, imam hata yapıyorsa cemaat ne yapsın? Bir de biz yanlış yaptığımızda 3 gün yasaklanma cezası alırız. 😡

Konuya gelirsek tüm parçaları dengeli almanızı öneririm. E6550 işlemci ve R7 240lı bir kasa sizi çok memnun edemeyecektir. Eğer upgrade yapmak istiyorsanız minimum düzey için işlemcide Xeon veyahut Quadcore serisi işlemcileri seçin. RAM konusunda ise en düşük 4 yada 6 GB yapmaya çalışın.

Pes artık, imam hata yapıyorsa cemaat ne yapsın? Bir de biz yanlış yaptığımızda 3 gün yasaklanma cezası alırız. 😡

Konuya gelirsek tüm parçaları dengeli almanızı öneririm. E6550 işlemci ve R7 240lı bir kasa sizi çok memnun edemeyecektir. Eğer upgrade yapmak istiyorsanız minimum düzey için işlemcide Xeon veyahut Quadcore serisi işlemcileri seçin. RAM konusunda ise en düşük 4 yada 6 GB yapmaya çalışın.
Bana tam olarak bi işlemci yazarmısın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı