500 TL klavye önerisi

Fiyatı biraz arttırıp mekanik alabilirsiniz.
Artıramıyorum maalesef. En fazla 550 TL olur :( Başka öneriniz var mı çok sesli olmayan ve mekanik hisli olan? GK30 hariç. @InternetciMen

Son düzenleme:
500 TL klavye önerilerinizi alabilir miyim? Bütçeyi aşamam. Mekanik olup olmaması önemli değil ama yeter ki çok sesli olmasın. MSI GK20 nasıldır? Stealth sesli diyorlar.

Razer ve Logitech almanızı öneririm bütçenize göre çok sağlam markalardır klavye de SteelSeries'in hypeına gelmeyin sakın Razer ve Logitech derim 2016'dan beri Logitech klavye kullanıyorum hala sağlam sıkıldım 7 ay önce Razer'a geçtim o da sağlamdır SteelSeries kullandım tuşlarının boyası kalkıyor.

Razer ve Logitech almanızı öneririm bütçenize göre çok sağlam markalardır klavye de SteelSeries'in hypeına gelmeyin sakın Razer ve Logitech derim 2016'dan beri Logitech klavye kullanıyorum hala sağlam sıkıldım 7 ay önce Razer'a geçtim o da sağlamdır SteelSeries kullandım tuşlarının boyası kalkıyor.
Bu bütçedeki Logitech G213 kronik sorunlu diye biliyorum.

Şuanki klavyem Logitech. Bin türlü sorun ile uğraşıyorum.

Bu bütçedeki Logitech G213 kronik sorunlu diye biliyorum.

Şu anki klavyem Logitech. Bin türlü sorun ile uğraşıyorum.

Logitech'in mekanikleri kaliteli öbür modelleri kullanmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı