500 TL klavye önerisi

Eğer mekanik almak istiyorsanız arkadaşların attığı Galax Stealth model iyidir, membrane olarak da bizzat 2 arkadaşımın kullandığı HyperX Alloy Core alabilirsiniz. Cynosa v2'yi 2 sene kullanıp satmıştım, kaliteli fakat tuş hissiyatı tatmin etmemişti beni.

Her geçen dakika ürünler artıyor :D ilk önce G213 bakmıştım şimdi Razer bakıyordum şimdi bir de bu çıktı :D aslında bir yandan düşünüyorum kaliteli bir Razer HyperX membran mı alsam yoksa mekanik mi alsam diye.

Her geçen dakika ürünler artıyor :D ilk önce G213 bakmıştım şimdi Razer bakıyordum şimdi bir de bu çıktı :D Aslında bir yandan düşünüyorum kaliteli bir Razer HyperX membran mı alsam yoksa mekanik mi alsam diye.
Bence Blue Switch kesinlikle almayın. Geceleri çok rahatsız edici bir sesi oluyor. Ayrıca oyun için çok kullanmayacakmışsınız zaten, kod yazarken de rahatsız edebilir sadece yazma odaklı çalışacağınız için. Membrane daha iyi olur bu durumda. HyperX Alloy Core’a Blackwidow V3’te çifte basma sorunuyla karşılaştığı için ve sessiz olmasını istediği için geçen arkadaşım tuş hissiyatından, sessizliğinden memnun kaldı. Fakat her ne kadar ben basma hissiyatından çok tatmin olmasam da Cynosa V2 de üzmez sizi.

Bence Blue Switch kesinlikle almayın. Geceleri çok rahatsız edici bir sesi oluyor. Ayrıca oyun için çok kullanmayacakmışsınız zaten, kod yazarken de rahatsız edebilir sadece yazma odaklı çalışacağınız için. Membrane daha iyi olur bu durumda. HyperX Alloy Core’a Blackwidow V3’te çifte basma sorunuyla karşılaştığı için ve sessiz olmasını istediği için geçen arkadaşım tuş hissiyatından, sessizliğinden memnun kaldı. Fakat her ne kadar ben basma hissiyatından çok tatmin olmasam da Cynosa V2 de üzmez sizi.
Birazdan konu açacağım oraya da bakar mısın sana zahmet.

Geri
Yukarı