500 TL Klavye Önerisi

Zeess

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kendime Amerika'dan klavye veya kulaklık getirticem. Kulaklığım olduğu için öncelik klavye ama ingilizce klavye sorun yaratır mı? 500 TL'ye kadar ne önerirsiniz ? Direk yabancı sitelerden 100 dolara kadar ürün linki atsanızda olur. Şimdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
İngilizce tuş diziminin sorun yaratıp yaratmaması sana kalmış klavyeyi ezber biliyorsan farketmezsin bile. 500 lira klavyeye vermeyeceğim için hiç araştırmadım o düzeyleri ama Razer BlackWidow Ultimate ve Razer Ornata kullanıyordum. Ornata al 80-90 lira da cebinde kalsın.

Razer’in yesil switchlerini oneririm. Kendim de Blackwidow Chroma kullaniyorum. Fakat ben Razer switchlerini begenmedim bana gore degil diyorsaniz mx switch bakin. Cooler Master Masterkeys cercevesiz bir tasarima sahip oldugu icin ben cok onermiyorum. Asus Cerberus Mech’e de bakabilirsiniz.

Arkadaşlar kendime Amerika'dan klavye veya kulaklık getirticem. Kulaklığım olduğu için öncelik klavye ama ingilizce klavye sorun yaratır mı? 500 TL'ye kadar ne önerirsiniz ? Direk yabancı sitelerden 100 dolara kadar ürün linki atsanızda olur. Şimdiden teşekkürler
11.11 e özel kampanyada Masterkeys Pro L klavyemiz Adeksstore da 415 tl

Dosya Ekleri

• upload_2017-11-11_1-37-50.png
    upload_2017-11-11_1-37-50.png
    14,8 KB · Görüntüleme: 104
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı