500 TL kulak içi kulaklık önerisi

RRaidyn

Hectopat
Merhaba, kullandığım kulak üstü. Kulaklıktan çok memnun olsam da bilgisayar başında çok fazla vakit geçirdiğim için bir süre sonra kafamın üstünü ağrıtıyor. O yüzden yan kulaklık olarak kulak içi bir kulaklık arıyorum. Rahatlık ön planda olacak şekilde, ses kalitesi ve bilgisayara bağlanabilirliği de olursa çok iyi olur benim için. Eğer kablosuz kulaklığı gecikme olmadan bağlayabileceksem önceliğim kablosuz olması. Bilgisayara bağlayarak kullanacağım, telefonda çok kullanmayı düşünmüyorum.

Bütçem maksimum 500 TL.
Tercihen kablosuz, eğer masaüstü bağlantı için gecikme & ekstra pahalı aparak gerekecekse kablolu da uygun.
Konfor ilk öncelik.

Önerileriniz için teşekkürler.

ben 180tlye sony almıştım kulak içi kulaklık 1,5 yıldır hala kullanıyorum bir sorunu yok, o yüzden sonyden önerebilirim.
Şuan da Sony'nin dandik sayılabilecek kulakiçi kulaklığını kullanıyorum. Bilgisayara bağladığım zaman ses aşırı az geliyor. Sebebini anlayamadım bir türlü, aynı sorun olur diye güvenemiyorum.
Yurt dışı (Aliexpress) seçenekler arasında mı?
Eğer güvenilir satıcıdan olursa evet.

Şuan da Sony'nin dandik sayılabilecek kulakiçi kulaklığını kullanıyorum. Bilgisayara bağladığım zaman ses aşırı az geliyor. Sebebini anlayamadım bir türlü, aynı sorun olur diye güvenemiyorum.

Eğer güvenilir satıcıdan olursa evet.
Ben de aşağıdaki ürünü almayı planlıyorum. Şu anda 20$ altı en iyi kulaklık olarak gösteriliyor. Bu tarz sever misiniz bilmem ama bir incelersiniz. Satıcı Ali içinde bilindik.

Ben nerdeyse 2 senedir Haylou T15 kullanıyorum, yurtta kaç kez ranzadan düşürdüm de bataryası kutudan fırladı hatırlamıyorum ama hala mis gibi çalışıyor. Kesinlikle öneririm. Ayrıca powerbank olarak da kullanılabiliyor, kutusu 2200mAh. Tam bir f/p ürünü.

Yeni konular

Geri
Yukarı