500 TL kulaklık önerisi

Bütçe
500

egeoz316

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Eski JBL marka kulaklığım eskidiği ve mikrofonunda sorun olduğu için yeni bir kulaklık almaya karar verdim. Kulaklığı Prime indirim günlerinde almayı planlıyorum. Bütçem 500 TL, en fazla 600 TL'ye kadar çıkabilirim.
Kimse gelip bu bölüme bakmıyor mu? Alt tarafı 1 tane kulaklık önerisi istedik.
Yeni konu açsam daha iyi olacak, buraya bakan yok.
Bir kişi cevap vermeyecek mi?
Bu nedir ya, hiçbir kisi yok mu?

Son düzenleme:
Eski JBL marka kulaklığım eskidiği ve mikrofonunda sorun olduğu için yeni bir kulaklık almaya karar verdim. Kulaklığı Prime indirim günlerinde almayı planlıyorum. Bütçem 500 TL, en fazla 600 TL'ye kadar çıkabilirim.

Geldim hocam :D HyperX Cloud Stinger'ı öneririm.

RAZER Kraken X Usb Oyuncu Kulaklığı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL ya da şu hocam.

Geldim hocam :D HyperX Cloud Stinger'ı öneririm.

RAZER Kraken X Usb Oyuncu Kulaklığı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL ya da şu hocam.

Dostum bende daha önce konu açmıştım fakat kimse cevap vermemişti bende gidip Gamepower Medusa almıştım çok pişmanım şu an şunu yaptığım için çok mutlu hissettim şu an :D
Öneriniz için teşekkürler, açtığım konu işe yaramıs galiba. HyperX markası çok sorun çıkarır mı?

Yok hocam ikisi de çok kaliteki seçim sizin ikisi de üzmez sizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı