500 TL kulaklık önerisi

Bütçe
500 TL

Razepro44

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben maksimum 500 TL'lik kulaklık arıyorum. Marka ve dış görünüşü önemli değil. SteelSeries siebiera 350 nasıl iyi mi? CS:GO oynarken çok iyi ses kasmalık kulaklık arıyorum. Bütçe en fazla 500 TL asla geçmesin. Bir de mikrofonu çok iyi olsun. Eğer içinde kendi ses kartı olursa daha iyi olur.

Arkadaşlar merhaba ben maksimum 500 TL'lik kulaklık arıyorum. Marka ve dış görünüşü önemli değil. SteelSeries siebiera 350 nasıl iyi mi? CS:GO oynarken çok iyi ses kasmalık kulaklık arıyorum. Bütçe en fazla 500 TL asla geçmesin. Bir de mikrofonu çok iyi olsun. Eğer içinde kendi ses kartı olursa daha iyi olur.

Ayrıca eğer aklında kulaklıkla ilgili soru sormak istersen bana sorabilirsin bana sorabilirsin yaklaşık 1.5-2 aydır kullanıyorum.

Ayrıca eğer aklında kulaklıkla ilgili soru sormak istersen bana sorabilirsin bana sorabilirsin yaklaşık 1.5-2 aydır kullanıyorum.

Kardeş şimdi bunun ses kartı var eyvallah. Peki ses olayı nasıl boğuk mu geliyor yoksa iyi mi bir de mikrofonu nasıl.
Aslında ben aynı zamanda video çekmeyide düşünüyorum yani mikrofonu iyi olmalı.

Kardeş şimdi bunun ses kartı var eyvallah. Peki ses olayı nasıl boğuk mu geliyor yoksa iyi mi bir de mikrofonu nasıl.
Aslında ben aynı zamanda video çekmeyide düşünüyorum yani mikrofonu iyi olmalı.

Mikrofonu harika profesyonel mikrofonlardan farkı yok, ses boğuk gelmiyor bazı kanallarda ekolayzer var gibi geliyor diyorlar fakat öyle bir şey yok.

Hocam ben siberia 350 hakkında bilgiye sahip değilim ancak eski bir siberia 200 kullanıcısıyım. Mikrofonu 1 ayda yalan oldu ve hiçbir düşmeye darbeye Maruz kalmamıştı birden çalışmamaya başladı. O yüzden steelseries markasının en azından siberia serisini almadan çok sağlam araştırma yapmanızı öneririm. Allah gönlünüze göre versin

Geri
Yukarı