500 TL Kulaklık Önerisi

hawyy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İtopya'da indirimler başladı ve birçok kulaklık da indirime girmiş. Sizce 500TL'ye hangisini almalıyım?
Cloud Stinger - 330TL
SS Arctis 3 - 400TL
HS70 - 500TL
Razer Kraken - 400TL
Razer Kraken Tournament Edition - 500TL
GSP 300 - 500TL

Not: 500TL üzerine çıkamam buna göre öneride bulunursanız sevinirim. En üst sınırı bu.
Not 2: Fikrimi 3'e düşürdüm. HS70 - Kraken Tournament Edition vs GSP 300. GSP300'ün mikrofonu aşırı iyi, HS70 kablosuz ve 7.1, Kraken Tournament Edition ses kalitesi ve 7.1 olması iyi gibi duruyor. Hem oyun hem müzik için kullanacağım.

7.1 işi yazılım zaten.

Srs performansı olarak GSP 300 daha iyi diye biliyorum HS70 biraz alta kalır ama kablosuz istiyorsanız alınabilir bir model alınabilir.

Birde yazılımsal dip ses vardı diye hatırlıyorum HS70 modelinde düzeltildi mi bilmiyorum.
Benim kafamı şu an için karıştıran şey GSP 300'ün performans olarak daha iyi olması ama HS70'in kablosuz olması. Bu aralar günlük yaklaşık 10-12 saat PC başındayım ve gerçekten önemli. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

HS70 ağır yorabilir.
Teşekkür ederim, kararsız olduğum için biraz fazla soru sordum da kusura bakamyın. Hala önerilere açığım GSP 300 ve HS70 konusunda.
Uzun düşünceler sonucunda şu kanıya vardım. Ben 2.5 yıl boyunca G231 kullandım ve kablosu örgü kabloydu. Sandelyeye aşırı derecede kablosu dolandı fakat hiçbir şey olmadı. Ayrıca GSP300 ün kablosu 2 metre ve benim kulaklık girişleri kasanın arkasında olduğu için ve GSP300 ün de kablosu plastik olduğu için HS70 i tercih ettim. GSP300 ün kablosunun pek dayanıklı olmadığına dair bir şeyler okudum ve G231 in kablosu gibi olmadığı için vazgeçtim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı