500 TL kulaklık tavsiyesi

Bütçe
500

Emreyldz67

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
500TL bütçem var. Çok fazla kulaklık videosu izledim ve kafam çok karıştı. Gamepower ve Rampage için kötü marka diyor genellikle herkes ancak bu fiyat bandında gördüğüm en iyi kulaklık galiba Gamepower Ranger/Kizaru/Mihawk. aktif kullandığım kulaklık da Rampage SN-RW3 o yüzden Rampage, Gamepower gibi markalara karşı değilim. Kaliteli markalarda bu fiyat bandında eski model kulaklıklar var o yüzden o markalara biraz soğuğum. Sizin de bu fiyatta tavsiyeniz varsa şimdiden çok teşekkür ederim.
Kulaklıktan en önemli beklentilerim oyun performansı (özellikle CS:GO, şu anki kulaklığımdan iyi bir performans alıyorum ama yeterli gelmemeye başladı artık) ve mikrofonu. Tasarımmış RGB'ymiş falan umurumda değil. Terletme falan da sorun değil her türlü terletecek zaten Antalya'da yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeni 400TL aşarak bu güzel kulaklığı alabilirsin. Görünümü gayet hoş ve benim de kullandığım kulaklık.

Bütçeni 400TL aşarak bu güzel kulaklığı alabilirsin. Görünümü gayet hoş ve benim de kullandığım kulaklık.
Bence 650 TL aşarak(bence aşabilir bir sıkıntı göremiyorum) bunu da alabilir https://www.amazon.com.tr/Razer-BlackShark-USB-Ses-Kartlı/dp/B089SSH6L6/ref=asc_df_B089SSH6L6/?tag=trshpngglede-21&linkCode=df0&hvadid=510079920873&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=4864457275864388601&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=9056882&hvtargid=pla-934895273435&th=1

Bence hatta 1150 tl aşarak bunu da alabilir https://www.hepsiburada.com/asus-ro...mQdvm2Tb09XWSphLlwhoCxEoQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Hocam kusura bakmayın şimdi yanıtlayabiliyorum çünkü üç gündür bu fikrin nasıl benim aklıma gelmediğini düşünüyordum. %100 bütçe artırımı nasıl olurda aklıma gelmez diye diye içim içimi yiyordu günlerdir. Bu 3 günlük değerlendirmenin sonunda bütçemi birkaç milyon euro artırıp HyperX markasını satın almaya karar verdim. Beni aydınlattığınız için size müteşekkirim.

Hocam kusura bakmayın şimdi yanıtlayabiliyorum çünkü üç gündür bu fikrin nasıl benim aklıma gelmediğini düşünüyordum. %100 bütçe artırımı nasıl olurda aklıma gelmez diye diye içim içimi yiyordu günlerdir. Bu 3 günlük değerlendirmenin sonunda bütçemi birkaç milyon euro artırıp HyperX markasını satın almaya karar verdim. Beni aydınlattığınız için size müteşekkirim.

Estağfurullah ne kusuru hocam, olur öyle şeyler insanlık halidir. Fiyat olarak bakmak gerekirse gayet ucuz ve kaliteli bir marka HyperX. 500₺'ye bir kulaklık bulmak zor olacaktır senin için.
Az daha bütçesini aşsa yeni bir bilgisayar toplayacak hocam, sakin.

Geri
Yukarı