500 TL kulaküstü kulaklık önerisi

Eff

Hectopat
Daha fazla  
Önceden kullandığım tek kulaklık G230 idi. 4 sene önce 170 TL'ye almıştım. Bana göre güzel F/P ürünüydü. Ama kulaklık kırıldı yenisini almam lazım. itopya aynısı İtopya'da 500 TL. 500'e daha kaliteli şeyler bulabilirim diye düşünüyorum. G432, HyperX Cloud Stinger bu iki ürün nasıl kullanan var mı? Sizce bunlardan birini alınır mı yoksa indirim bekleyip Kingston HyperX Cloud'u mu almalıyım. Sizin başka kullandığınız güzel FPS oyunlarında avantaj sağlayacak kulaklık önerileriniz var mı 500 TL bandında.

Not: Marka bağımlısı değilim ama dandik markalara da para vermem.

Bu ikisini önerebilirim. Paraya kıyıp Arctis 5 almadan önce bu ikisi arasında karar vermeye çalışıyordum.

Logitech Astro A10 son 6 ayda fiyatı artmayan nadir kulaklıklardan. Alıp kullanan veya deneyen var mı? Öneririr misiniz?

Bu ikisini önerebilirim. Paraya kıyıp Arctis 5 almadan önce bu ikisi arasında karar vermeye çalışıyordum.

Cevaplar için teşekkürler değerlendireceğim. Acelem yok indirim bulunca daha iyi kulaklıklar almaya çalışacağım.
Başka önerisi olan arkadaşlar yok mu? Almışken iyisini alayım diyorum indirim beklersem 700 TL kulaklıklar 550 TL'ye falan inebilir mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı