500 TL Kule Tipi Soğutucu Önerisi

BerkCep

Decapat
Daha fazla  
Be Quiet! Pure Rock Slim modelini aldım ancak Ryzen 5 2600 işlemcim ile stock gelen soğutucudan farkı olmaması sonucu iade ettim. Cooler Master 120ML RGB sıvı soğutma kullanıyordum bozulduğu için garanti gönderdim, iadesini yaptılar. Üründen memnundum ancak şu an bulup alamıyorum, stoklarda yok. Önerilerinizi bekliyorum.

Be Quiet! Pure Rock Slim modelini aldım ancak Ryzen 5 2600 işlemcim ile stock gelen soğutucudan farkı olmaması sonucu iade ettim. Cooler Master 120ML RGB sıvı soğutma kullanıyordum bozulduğu için garanti gönderdim, iadesini yaptılar. Üründen memnundum ancak şu an bulup alamıyorum, stoklarda yok. Önerilerinizi bekliyorum.
Geçen hafta indirimden aldık 650 tlye ryzen 5 3600 işlemcimiz vardı 90 dereceleri görüyordu yükte şuan yükte 45 50 derece

Şuna bakabilirsiniz.
O parayı haketmiyor vs tarzında yorumlar gördüm forumda, siz kullanıyor musunuz? Memnun musunuz
Geçen hafta indirimden aldık 650 tlye ryzen 5 3600 işlemcimiz vardı 90 dereceleri görüyordu yükte şuan yükte 45 50 derece
240lık radyatör takabileceğim bir kasam yok maalesef

Bir ay önce Dark Rorck 4 aldık arkadaşa 500TL'ye ve gayet memnun da az önce baktım 800 falan yazıyor. Şaka herhalde :D Arctic 34 Duo normalde 350TL fiyat bandında olması gereken soğutucu fakat stok sorunu var soğutucularda şu an ondan pahalı ve bir daha düşer mi düşmez mi orası meçhul. Bu durumda Arctic 34'den başka çare kalmıyor. Çare kalmıyor derken soğutucu iyi fakat F/P olarak çıkan soğutucunun 460TL olması garip.

O parayı hak etmiyor vs tarzında yorumlar gördüm forumda, siz kullanıyor musunuz? Memnun musunuz?
Bir zamanlar 300TL civarına satılırken aniden 500TL bandına fırlamıştı, genelde o yüzden öyle deniyor. Bence bu dolara göre fiyatı normal.

Soğutucuyu R5 2600 ile kullanıyorum ve gayet memnunum. Sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Bir zamanlar 300TL civarına satılırken aniden 500TL bandına fırlamıştı, genelde o yüzden öyle deniyor. Bence bu dolara göre fiyatı normal.

Soğutucuyu R5 2600 ile kullanıyorum ve gayet memnunum. Sorunuz varsa sorabilirsiniz.
Montaj konusunda sorun yaşadınız mı? Sıcaklıklar nasıl? Sıvı soğutmayla 4.2 Ghzde 45-50 derecelerde kullanmaya alıştım ben şimdş stock soğutucuyla stock hızda 60-70 görmek canımı sıkıyor 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı