500 TL kule tipi soğutucu önerisi

Şimdiden hayırlı olsun. :D

Son olarak siyah beyaz modeli de var. Belki daha çok hoşunuza gider.

Şimdiden hayırlı olsun. :D

Son olarak siyah beyaz modeli de var. Belki daha çok hoşunuza gider.

Aman hocam teknobiyotik'ten almayın. İade sancılı, hepsiburada'dan alın satıcı teknobiyotik olsa bile, araya ağır abi karışmış gibi oluyor sıkıntı çıkarmıyorlar.

Bugüne kadar 10k üzeri alışveriş yaptım Teknobiyotik'ten. Çok da ilgililerdi. Bir ürünleri stokta yoktu aradılar başka bir ürün istedim fiyat farkını ödemek istememe rağmen istemediler ve hep aynı gün kargo yaptılar. Tabi iade ile hiç uğraşmadım bilemiyorum. Umarım iadelik bir durum oluşmaz. Biraz şans işi gibi.

Bugüne kadar 10k üzeri alışveriş yaptım Teknobiyotik'ten. Çok da ilgililerdi. Bir ürünleri stokta yoktu aradılar başka bir ürün istedim fiyat farkını ödemek istememe rağmen istemediler ve hep aynı gün kargo yaptılar. Tabi iade ile hiç uğraşmadım bilemiyorum. Umarım iadelik bir durum oluşmaz. Biraz şans işi gibi.
Hep parayı içerde tutmaya çalışıyorlar, ilgiden olduğunu düşünmüyorum. Kargo parası yatmayanlar, anlaşmasız kargo ile senin ödemen ve işi yokuşu sürecekleri ön izlenimi var. Ama hızlı çalışıyorlar haklarını yiyemem, bazı ürünleri Türkiye'ye getiriyorlar vb. Ummaktan başka yol yok gibi.

Şu ana kadar internette yüzlerce ürün aldım. En hızlı kargoya veren Teknobiyotik'ti. 5-10 adet ürün aldım ve hepsi en geç 2-3 saatte kargoya verildi.

Bu da zaten işlemci soğutucusu. İçinden yükseltme vidası, soğutma bloğu ve fan çıkacak. Bozuk fanlı model yollamazlar zaten, kolay kolay bozuk gelen fan görmedim ben şu ana kadar.

Geri
Yukarı