500 tl Mekanik klavye önerisi

• Konuyu başlatan BuiX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 840

BuiX

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Kolay gelsin sevgili sosyal kullanıcıları, 500-550 liralık bir bütçem var. Mekanik klavye almak istiyorum. O tuşlara bastığımda "clicky" sesini sevenlerdenim. O yüzden cherry mx blue switch'li ve türkçe tuşlara sahip olan klavye önerilerinize açığım. Rgb led olmasa bile arkadan aydınlatma olması gerekli.

Razer Blackwidow Chroma, Logitech G710+ arasında kaldım. Razerda klik sesi var ancak g710'da yok ama altındaki o-ringleri kaldırma ihtimalim varsa o da olabilir. Tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
G710 tavsiye ediyorum. Şıkır şıkır tuş sesleri, tam aradığınız türden. G710+ değil, mavi versiyon olan. Cherry Blue MX mevcut içinde. 350 liraya bulabilirsiniz, İngilizce tuş takımıyla elinize geçer büyük ihtimal. Evinizdeki bir sabit hattan ücretsiz Logitech destek hattını arayıp ücretsiz olarak TR tuş takımını talep edebilirsiniz. Hollanda'dan Türkiye'ye kargo ve ürün ücreti almadan, içinde tüm tuşların olduğu bir kutu kargolanacaktır. Bizzat yaşadıklarım bu şekilde. :)

G710 tavsiye ediyorum. Şıkır şıkır tuş sesleri, tam aradığınız türden. G710+ değil, mavi versiyon olan. Cherry Blue MX mevcut içinde. 350 liraya bulabilirsiniz, İngilizce tuş takımıyla elinize geçer büyük ihtimal. Evinizdeki bir sabit hattan ücretsiz Logitech destek hattını arayıp ücretsiz olarak TR tuş takımını talep edebilirsiniz. Hollanda'dan Türkiye'ye kargo ve ürün ücreti almadan, içinde tüm tuşların olduğu bir kutu kargolanacaktır. Bizzat yaşadıklarım bu şekilde. :)

Evet G710 un Blue switchlere sahip olduğunu biliyordum ancak Türkiye de mevcut değil diye hiç bakmamıştım bile. Tuş takımını gönderdiklerini bilmiyordum tavsiye için teşekkürler. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı