500 TL Mekanik Klavye Önerisi

Hangi Klavyeyi Tercih Ederdin?

• Oy verenlerin toplamı
    20

Muhammed Uykucu

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Mekanik klavyeyi ilk kez kullanıp, tadına varacağım. Bana maksimum 500 tl. olan bir klavye önerir misiniz? İlk önceliğim: Razer, Logitech... Not: Amazon ya da aliexpress gibi yurt dışından ürün satan siteler olmasın lütfen. Bir de öneri yaparken klavyenin sesi benim için önemli eğer kullanıyorsanız sesinin de ne denli olduğunu yazarsanız sevinirim. İyi sosyaller.

Razer blackwidow chroma x çıkmış amazondan alırsan 550-600 gibi fiyata geliyor ama corsair k70 öneririm şahsen kedim de kullanıyorum çok memnunum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bulunduğum yerde sadece logitech marka mekanik klavye var ve fiyatlar uçuk.
Fiyatları önemli değil nede olsa sadece tuş ağırlığını, klavyenin yapısını göreceksin ve bu öyle resmine bakmakla olmuyor, gözünle görüp karşılaştırdığın anda fikir değişikliklerine gidebiliyorsun. O yüzden bence hiç kumara gitme derim Logitechlerin arasından en beğendiğini seçebilirsin çok çeşitli klavyleri mevcut, eğer sevdiğin bir klavye olmazsa mekanik klavye gerçekten isteyip istemediğini düşünmelisin.

Fiyatları önemli değil nede olsa sadece tuş ağırlığını, klavyenin yapısını göreceksin ve bu öyle resmine bakmakla olmuyor, gözünle görüp karşılaştırdığın anda fikir değişikliklerine gidebiliyorsun. O yüzden bence hiç kumara gitme derim Logitechlerin arasından en beğendiğini seçebilirsin çok çeşitli klavyleri mevcut, eğer sevdiğin bir klavye olmazsa mekanik klavye gerçekten isteyip istemediğini düşünmelisin.
G710+ çok hoşuma gidiyor ama sadece beyaz ledi var ama ben renkli bir klavye almak istiyorum. Kararsızım şuan eğer diğer klavyeleri deneme fırsatım olursa değerlendireceğim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı