500 TL Mekanik Klavye ve 200 TL Fare önerisi

Kırmızı anahtarlar çok hafif ve basmak için çok daha az güç harcadığınız için yanlışlıkla basabilirsiniz demek isteniyor aslında. Açıkçası ben kırmızı anahtarlı bir mekanik klavye kullandığımda böyle bir sorun yaşamadım. Yakın zamanda CM Pro L RGB modelini kullanma fırsatım olacak zaten. O zaman daha net bir şekilde söyleyebilirim. Açıkçası K70 modeli de güzeldir ancak pek fark olduğunu düşünmüyorum. K70 modelinin kasası metalden. Pro L RGB modelinin kasasını hatırlamıyorum şimdi. RGB aydınlatma var tabii Pro L modelinde. K70 modelinde sadece kırmızı aydınlatma var.

Ayrıntılı açıklama için teşekkürler.

G402 ergonomi konusunda iyidir. Tasarıma bakarak ergonomiye karar vermek yanlış. En iyisi denemek.

Sola doğru eğiklik var gibi böyle modeller biraz zor geliyor bana kullanması , bildiğiniz büyük bir mağaza var mı İstanbul'da deneyerek seçebileceğim. Nereye gitsem ya kapalı modeller ya iyi markalar yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı