500 TL mikrofon önerisi

IDisaster

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar Max 500 TL bütçem var mikrofon önerebilir misiniz?

Tek isteğim şu şekilde elimde çok pahalı ve çok kaliteli ASUS'un 7.1 ses kartı var. Eğer mikrofkn girişi USB değil de jak olabilirse yani sesi ses kartımda işleyebilirsem 10 numara olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu al keyfine bak. İleride ses kartı vs alırsın. Boşuna alma bence BM800'ü böyle bir bütçe varken.

Hepsiburada mobil uygulama ilk alışverişe özel 50₺ indirim uyguluyor bu şekilde 480₺'ye alıanbilir.

Fiyatının karşılığını köküne kadar veren muazzam bir mikrofon. Kendim kullanıyorum birçok şarkı kaydettim ses kalitesi fiyatına göre süper.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunu al keyfine bak. İleride ses kartı vs alırsın. Boşuna alma bence BM800'ü böyle bir bütçe varken.

Hepsiburada mobil uygulama ilk alışverişe özel 50₺ indirim uyguluyor bu şekilde 480₺'ye alıanbilir.

Ürünü inceleyeceğim ilginiz için teşekkürler.
Fiyatının karşılığını köküne kadar veren muazzam bir mikrofon. Kendim kullanıyorum birçok şarkı kaydettim ses kalitesi fiyatına göre süper.

Hangi ses kartıyla ya da nasıl kullandığınızı anlatır mısınız? Amfi kullanıyor musunuz yoksa solo şekilde mi?

500 lira gibi bir civarda mikrofon. Gerçekten parasına değecek mi?

Hangi ses kartıyla ya da nasıl kullandığınızı anlatır mısınız? Amfi kullanıyor musunuz yoksa solo şekilde mi?
Phantom power sunan herhangi bir çivi jak girişli ses kartıyla çalışır. İyi bir ses kartım var demiştin ona dayanarak önerdim. Ses kartında phantom power yoksa C1U alabilirsin aynı mikrofonun USB hali.

Yeni konular

Geri
Yukarı