500 TL Monitör 1920x1080 Tavsiyesi

hocam bütçeyi 650 ye felen zorlayabilirz freesync olması lazım degıl nvdia kullanıyorum cunku

Hocam kendimi şöyle ifade edeyim: ben oyun oynuyorum ama filmde izlerim dizide izlerim
1920x1080 23" -5ms +75 hz yarı gaming :D monitor lazım yani arasıtrmalarıma gore bu benim icin uygun butçe ise 650 tl'ye felen cıkabılır sagolun simdiden onerileriniz icin

d
@Jira polemiğe gerek yok, bütçenin sınırlarını afaki zorlamadım, yurt dışından getirir, kampanya-indirim kovalar, bekler biriktirir yada beğenmez kendi bilir.

GT-I9500 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.
dostum polemige gerek yok.O monitorde uzaktan film falan izlenebilcegini düsünmüyorum o aralıkta güzel bir monıtor bılıyormusun yukarıda yazdıgım ozellıklerle

Hocam Son olarak şöyle düzenleyeyim şuna bakarak yorum yapın lütfen.
BÜTÇE : MAKS. 650 TL
ÖZELLİKLER :
-1920x1080 (kesinlikle)
-23"
-75 Hz (olsa iyi olur)
- 5 ms altında
- Tam olarak gaming bir monitor istemiyorum günlük kullanım içinde uygun olursa hoş olur

Hem 5MS altında hem 75HZ öyle mi? 650TL'ye biraz zor. Aslında bu özelliklere yakın bir tane monitör var ama o da TN panel. Oyun için TN panel çok sorun çıkarmıyor ama oyun ve günlük kullanım için IPS monitörler genelde daha uygun oluyor. Bu yüzden ben IPS monitör tavsiyesi yapacağım.
Asus 23 VX239H 5ms 1920x1080 60hz IPS
Özellikleri:
1920X1080
23"
5MS
60HZ
Alternatif olarak: ASUS 23.6" VP247T 1ms Full HD Gaming Monitör

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı